Chalupa U Flájského potoka

Pronájem v Českém Jiřetíně, Český Jiřetín ev. č. 159 - Chalupa, Krušné hory

Chalupa U Flájského potoka - Český Jiřetín
Chalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český JiřetínChalupa U Flájského potoka - Český Jiřetín

Kapacita chalupy: 20 osob, 7 ložnic

Pronájem nadstandardní nově zrekonstruované chalupy U Flájského potoka, která se nachází nedaleko vyhlášené přehrady Fláje.
Chalupa je součástí Skiareálu Český Jiřetín.
Láká Vás krásná dovolená v moderní chalupě, kde byste si mohli odpočinout a nabrat nové síly?
Nabízíme vám pronájem nově zrekonstruované chalupy v Českém Jiřetíně, umístěné pod sjezdovkou ve Skiareálu Český Jiřetín.
Chalupa se nachází nedaleko vleků v dochozí vzdálenosti, kde si užijete příjemné ubytování v horské chatě a také báječné lyžování v lyžařském středisku se širokými sjezdovkami! Chalupa U Flájského potoka je nově zrekonstruovaná moderní chalupa s krásným interiérem, komfortním vybavením a nádhernou vůní dřeva. Chalupa je určená maximálně pro 20 osob (20 standardních lůžek nebo manželských postelí, bez přistýlek).
Součástí objektu je velká obývací místnost s masivním nábytkem na kterou navazuje plně vybavená velká moderní kuchyně.
Zapomeňte na starosti a přijeďte si k nám užít pohádkovou dovolenou v krásném ubytování na horách. Máte zájem o pronájem této horské chaty? Stačí si rezervovat ubytování v naší chalupě U Flájského potoka užít si nezapomenutelnou dovolenou s rodinou nebo přáteli!
Chalupu pronajímáme pouze, jako celek.
Pobyt s domácími mazlíčky je povolen za příplatek a předem stanovených pravidel.
Chalupa je nekuřácká a je chráněna kamerovým systém.
Odpočiňte si v moderní chalupě pod sjezdovkou nedaleko přehrady Fláje! Nabízíme vám pronájem krásné chalupy, která je zasazena do nádherného prostředí Skiareálu Český Jiřetín. Chalupa vás přivítá moderním horským interiérem. Atmosféru horské chalupy doplňuje masivní nábytek i příjemná vůně dřeva.
Zapomenete na starosti všedního dne a užijete si skvěle strávený víkend či delší týdenní pobyt.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vysokorychlostní Wifi v celém objektu, TV + internetová televize ve společenské místnosti, DVD přehrávač, hry a knížky pro děti.
Uvnitř objektu je vám k dispozici velká uzamykatelná lyžárna s vysoušečem bot pro uložení lyží, v letní sezoně se zde dají ukládat bezpečně kola.
Povlečení je součástí každého lůžka, ručníky nejsou k dispozici.
Úklidové prostředky jsou k dispozici.

Příjezdová cesta a parkování

Chalupa U Flájského potoka je krásně vidět z hlavní komunikace, která se line obcí podél Flájského potoka. Z hlavní komunikace odbočujete vlevo na mostek klenoucí se přes Flájský potok a po pár metrech přijíždíte přímo k objektu (umístěn vpravo). Vše je značeno. Parkovat je možné přímo před objektem, nebo hned vedle objektu máme pozemek, který patří k objektu a zde je pro Vás připraveno dalších 6 parkovacích míst. Celkový počet parkovacích míst 7.

Stravování

Kuchyně: vybaveno myčkou, profi kávovarem, sklokeramickým sporákem s horkovzdušnou troubou, mikrovlnkou, lednicí s mrazákem, 2x rychlovarná konvice, toustovač.
Budete - li chtít, je vám k dispozici zařízení na čepování piva, soudek piva (10 nebo 30 litrů) vám rádi zajistíme z vyhlášeného pivovaru Osseg.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Objekt má celkem 7 samostatných uzamykatelných pokojů od 2 lůžek až po 4 lůžka. V I. patře je celkem 10 lůžek ve II. patře dalších 10 lůžek.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Načerpáte zde novou energii na zdolávání svahů, ať již v zimě, tak i v létě. Na své si přijdou nadšení lyžaři, běžkaři, ale také cyklisté i pěší turisté. Nevíte, kam na výlet v létě? Skvělou volbou bude například výlet na vodní nádrž Fláje.
Vodní nádrž je údolní nádrž, jež vznikla za unikátní pilířovou přehradou, která je jediná svého druhu v Česku. Byla vybudována na Flájském potoce na území obce Český Jiřetín v roce 1963.Slouží jako hydroenergetické zařízení a jako zásobárna pitné vody.
Možnosti koupání: jezero Barbora, rybník Brandov, Rudolický rybník, vodní nádrž Matylda.
V případě nepříznivého počasí můžete využít služeb Aquadromu v Mostě s venkovním i krytým bazénem, tobogány, třídráhovou skluzavkou, saunou nebo si zde zahrát mingolf či vyzkoušet víceůčelové hřiště a jiné atrakce...
Kam na výlet v Českém Jiřetíně?
Za vaši návštěvu stojí přehrada Fláje, pozůstatky historického Flájského plavebního kanálu, kterým se plavilo dřevo do sousedního Saska, skalní útvar Puklá skála nebo lesní vodní nádrž U Tří smrků, kterou lze využít ke koupání. V dolní části obce se nachází hraniční přechod do Německa, kam se můžete na kole i pěšky podívat z lesního rozcestí Žebrácký roh, na své si zde přijdou i vyznavači geocachingu…

Příznivcům běžek slouží v zimě různě dlouhé a různě náročné běžecké stopy, které jsou upravovány po obou stranách hranic a napojeny na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu.
Cca 300 metrů od chalupy nabízí své služby lyžařský areál TJ Rekreant se čtyřmi sjezdovkami různé délky a obtížnosti. Je zde v provozu i lyžařská školička pro děti, občerstvení a sociální zařízení v bufetu přímo u vleku. Skiareál Český Jiřetín vám nabídne mírné a široké sjezdovky, které jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Naleznete tady však i sjezdovku zvanou Čerťák, která má délku 900 m a je dle názvu určena zdatnějším lyžařům (červe - nočerná). Stačí si tedy nasadit lyže a můžete začít brázdit svahy!

Lyžovat můžete i v cca 10 km vzdáleném areálu Klíny, kde jsou v provozu sjezdovky, včetně moderní čtyř sedačkové lanovky, snowparku, welness, půjčovny a servisu sportovního vybavení. V létě můžete využít místní půjčovnu kol a horských koloběžek nebo cvičnou lezeckou stěnu pro děti i dospělé či lanové centrum. Sjezdovky v Klínech i Českém Jiřetíně využívají přírodní i technický sníh.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 20 osob, 7 ložnic)

25200,- kčza a týden - LÉTO
25200,- kčza a týden - ZIMA
15900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
70000,- kčSILVESTR: od 27.12.2023 do 2.1.2024 (případně do 3.1.3024)
Chalupa má celkem 7 pokojů, max. počet hostů 20.
Základní cena za 1 - 8 osob je 15900,-Kč/týden (sobota - sobota)mimo letní a zimní sezonu.
Sezónní min.cena (léto, zima) za 1 - 12osob je 25200,-Kč/týden (sobota - sobota).
Za každou další osobu je připočtena 2100,-Kč/týden (sobota - sobota).
Celková cena pro 20 osob je 42000,-/týden (sobota - sobota).
Děti do 2 let zdarma, bez nároku na lůžko (máme jen plnohodnotné postele, přistýlky nevedeme).
Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru návratné kauce na případné poškození, opravu majetku nebo NEprovedení základního úklidu ve výši 5 000 Kč.
Příjezd našich hostů je v sobotu od 15.00 hod.,
opuštění ubytovacích prostorů v sobotu do 10.00 hod. nebo je dána domluvou...
Vaše ukázněné domácí mazlíčky, nerušící ostatní ubytované ani sousedy, ubytujeme PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ. A to pouze v případě, že nebudou znečišťovat ubytovací prostory, okolí objektu a budou ke spaní uloženi do pelíšků mimo postele. 1 domácí mazlíček je u nás za poplatek 200,-Kč/ 1 noc.
K ceně za ubytování se přičítá i spotřeba elektrické energie a vody, dle odečtu na elektroměru a vodoměru, a poplatek obecnímu úřadu ve výši 10 Kč/dospělá osoba/noc, které se vypočítají dohodou při předávání a přejímání ubytovacích prostor. Úhrada bude provedena bezhotovostním převodem v rámci doplatku za ubytování.
Doporučujeme mít uzavřené pojištění o odpovědnosti za škody způsobené při používání cizího majetku, objekt je pojištěn, ale v případě zavinění škody druhou osobou bude pojišťovna vymáhat škodu na viníkovi (viz Provozní řád, umístěný na našich webových stránkách).
Zasláním zálohy, rezervací pobytu a podepsáním Smlouvy o poskytnutí ubytování, vyjadřuje zástupce ubytovaných souhlas s Provozním řádem a zavazuje se k jeho dodržování.
Při zjištění pobytu nehlášených osob je pronajímatel oprávněn vykázat ubytované z objektu bez náhrady ceny za ubytování.
Letní sezóna: 26.6. - 4.9.2020, pouze so - so
Zimní sezóna: 1.1. - 20.3.2021, pouze so - so

Kontakty - Chalupa U Flájského potoka

Adresa chalupy: Český Jiřetín ev. č. 159

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
774 584 197
Web:
www.uflajskehopotoka.cz

Chalupa U Flájského potoka - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Flájského potoka.

Hygge chaloupka v horách
Chalupa Český Jiřetín, Český Jiřetín ev. č. 223Hygge chaloupka v horách 1Hygge chaloupka v horách 2Hygge chaloupka v horách 3

Chalupa se nachází v klidném horském městečku Český Jiřetín, které patří k nejpříjemnějším, stále více vyhledávaným místům v Krušných horách. Sousedí s příhraniční německou obcí Deutschgeorgenthal.... zobrazit detail

Chata Český Jiřetín
Chata Český Jiřetín, část Mlejnky, ev.číslo 98Chata Český Jiřetín 1Chata Český Jiřetín 2Chata Český Jiřetín 3

Chata se nachází v obci Český Jiřetín v Krušných horách v části zvané Mlejnky. Přímo v obci je hraniční přechod do Německa. V blízkosti chaty se... zobrazit detail

Chata 100
Chata Český Jiřetín, Český Jiřetín ev. č. 100Chata 100 1Chata 100 2Chata 100 3

Chata 100 leží v Českém Jiřetíně v Krušných horách přímo u vodní přehrady Rauschenbach na hranicích s Německem. Chata prošla kompletní rekonstrukcí, nabízí tedy komfortní ubytování... zobrazit detail

Roubenky Slunný vrch
Chalupa Český Jiřetín, Horní VesRoubenky Slunný vrch 1Roubenky Slunný vrch 2Roubenky Slunný vrch 3

Nabízíme k pronájmu tři nové roubenky v obci Český Jiřetín v Krušných horách. Přímo v obci se nachází hraniční přechod s Německem. Roubenky s kapacitou 4... zobrazit detail

Chata Lucie
Chata Český Jiřetín, Český Jiřetín 303Chata Lucie 1Chata Lucie 2Chata Lucie 3

Nabízím k pronájmu chalupu v obci Český Jiřetín v Krušných Horách. Chalupa Lucie má maximální kapacitu 8 osob. Stavba je celodřevěná roubená chalupa splňující současné nejnáročnější... zobrazit detail

Chalupa Klínka
Chalupa Klíny, Klíny 123Chalupa Klínka 1Chalupa Klínka 2Chalupa Klínka 3

Chalupa stojí na kraji lesa, pár set metrů od rodinného Ski areálu Klíny a běžeckých/cyklo tratí. V blízkém sousedství se nachází pouze dvě chaty. Chalupa poskytuje... zobrazit detail

Chata 112
Chata Klíny, Klíny 112Chata 112 1Chata 112 2Chata 112 3

Novinka pro letošní sezónu na Klínech: ZIPLINE Zrekonstruovaná chata se nachází v krušnohorské obci Klíny. V přízemí je velká obytná místnost, ta je rozdělena do kuchyňské, jídelní... zobrazit detail

Chata Rosa
Chata KlínyChata Rosa 1Chata Rosa 2Chata Rosa 3

Nově postavená domě - přízemní dřevostavba o rozloze 80 m2 pro 10 osob. Objekt je umístěn vedle parkoviště a malé sportovní haly asi 10 m od... zobrazit detail

Chata u sjezdovky
Chata Klíny, Rašov ev. č. 240Chata u sjezdovky 1Chata u sjezdovky 2Chata u sjezdovky 3

Zděná chata o velikosti 84 m² se nachází ve Sport areálu Klíny přímo u sjezdovky. Doporučená obsazenost jsou 4 osoby. V přízemí objektu je elektrické podlahové... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1343)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>