Chalupa Pod dubem

Pronájem v Tereziných Darech, Tereziny Dary 10 - Chalupa, Východní Čechy

Chalupa Pod dubem - Tereziny Dary
Chalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny DaryChalupa Pod dubem - Tereziny Dary

Kapacita chalupy: 8 osob, 2 ložnice

Naše chalupa se nachází jihozápadně od města kamenné krásy a výroby hořických trubiček Hořic v Podkrkonoší. Leží na okraji malé vísky Tereziny Dary v klidném prostředí vzrostlých stromů. Je vhodná jak k domácí rekreaci tak i k víkendovému odpočinku od města a rušné civilizace. V okolí jsou značené cyklistické trasy v rovinaté až mírně zvlněné přírodě.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V obývacím pokoji je sedací souprava, jídelní stůl, skříň, krbová kamna, rádio, TV a wifi. V oboch ložnicích jsou dvě válendy, manželská postel a skříňka. Venku je v letních měsících bazén a pergola s posezením. K venkovní přípravě pokrmu slouží ohniště s grilem, malý gril na dřevěné uhlí a kotlík na oheň.

Příjezdová cesta a parkování

K chalupě vede asfaltová cesta. Parkování je možné v oploceném dvoře.

Stravování

V kuchyni je el. sporák, el. gril Tefal, mikrovlnná trouba, sendvičovač, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a základní nádobí. Dva kilometry je místně vyhlášená restaurace. Malý obchod je vzdálen 1,8 km a večerka 4 km.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Dvě ložnice každá pro čtyři osoby. Obývací pokoj je s jídelním stolem. Kuchyně je běžně zařízená.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V letních měsících můžete využít náš bazén k osvěžení nebo navštívit koupaliště v okolí (přírodní koupaliště Dachova, Konecchlumí či koupaliště s tobogánem a skluzavkou v Lodíně). U nás si děti mohou čutnout do meruny, zahrát badminton, kroket nebo se pohoupat na houpačce či si pohrát na pískovišti. Ve vsi je malé dětské hřiště. Do blízkého Podkrkonoší vyrazte na kolo a turistiku (Naučná stezka "Po stopách K. V. Raise", NS Ovocná stezka, NS Štorcha a Zemana, NS K. J. Erbena, vyhlídka Zvičina a mnoho dalších přírodních krás). Daleko od nás není ani Český ráj, Prachovské skály, ZOO Dvůr Králové nad Labem, přehrada Les Království a známé hrady Kost, Trosky a zámek Hrádek u Nechanic (21km). Ve městě Hořice v Podkrkonoší uvidíte Masarykovu věž samostatnosti, sochařský park s nejznámějším Hřbitovním portálem a sochou Jana Žižky na Gothardě. Ochutnejte vyhlášené hořické trubičky. Zavítejte i do města pohádek Jičína na Valdickou bránu a Valdštejnovo náměstí. Ski Máchovka Nová Paka 25km.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 2 ložnice)

16600,- kčza a týden - LÉTO
7600,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
10600,- kčSILVESTR:
Uvedená cena je včetně všech poplatků.
Záloha je 25% z ceny. Zbytek připsán na náš účet před příjezdem.
Příplatek za psího mazlíčka 50,-/den.
Příjezd 15 - 18 hod., odjezd 10 hod., v neděli odjezd do 16 hod. nebo dle dohody.
Vratná kauce 2000,- při nástupu.
Úklidové prostředky, povlečení, ročníky a dřevo na oheň Vám připravíme.
Úklid objektu je nutný.
Letní sezóna: prázdniny 2024

Kontakty - Chalupa Pod dubem

Adresa chalupy: Tereziny Dary 10

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 339 434

Chalupa Pod dubem - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Pod dubem.

Napsat majiteli (id objektu: 1563)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>