Chalupa na Košáře

Pronájem ve Valašské Senici, Valašská Senice ev. č. 6 - Chalupa, Beskydy

Chalupa na Košáře - Valašská Senice
Chalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská SeniceChalupa na Košáře - Valašská Senice

Kapacita chalupy: 4 + 2 osob, 2 ložnice

Nabízím vám k oddechu v nádherné přírodě Javorníků pohodlnou chalupu na polosamotě. Chalupa je na romantickém místě zvané Košár (Kršle, Košařiska) nad vesnicí Valašská Senice v pohoří Javorníky (CHKO Beskydy) v nadmořské výšce 650 m. n. m. Nachází se uprostřed veliké louky s výhledem do krajiny kde vás netrápí sousedé a přitom je dobře dostupná.
Vše doplňuje perfektní krytá veranda na které můžete trávit čas s přáteli, užívat si grilování, pohodlí a zároveň být uprostřed přírody.
V létě se na louce pásávají ovce. Místo je vhodné pro nerušený pobyt rodiny s dětmi i jako místo pro výlety do okolí po svých nebo na kolech.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyně (veliká lednice, mražák, mikrovlnka s malou troubou, dvouplotnová indukčí deska, myčka na nádobí, topinkovač, rychlovarná konvice, tyčový kombinovaný mixér, kávovar na kapsle Caffitaly (např Tchibo) i s kapslemi, sada na překapávanou kávu, mlýnek, veškeré nádobí a nářadí). Gril, ohniště, pískoviště, houpačky.
Spolehlivý vysokorychlostní internet (30/10) vhodný i pro home - office nebo distanční výuku.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v dolině u asfaltky, pak asi 400 m pěšky. Nebo SUV za dobrého počasí až k chalupě (brod, strmé stoupání, kameny). Z konečné autobusu je možné jít (pouze pěšky, neparkovat auto) kratší, přímou cestou. Je možné domluvit vývoz z konečné autobusu, případně i z nádraží v Horní Lidči.
Za zlého počasí (hodně sněhu, led) nelze vývoz věcí zaručit.
viz [https://pronajem-chalupy.kluvanek.com/mapa] nebo [https://mapy.cz/s/kenegonopo]

Stravování

Stravování možné ve Francové Lhotě a dále. Na koupališti občerstvení a pouze v sezoně. V blízkém hotelu Antarik (500m) mají výbornou vegetariánskou kuchyň a výborné zákusky, ale pouze v sezoně a na dotaz.
Potraviny je možné koupit ve Valašské Senici nebo Francové Lhotě, ale nejlepší výběr najdete v S - Marketu v Horní Lidči nebo Lídl a Penny ve Valašských Kloboukách.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa má pokoj pro spaní s velikou dvoupostelí (2x90 cm) + přistýlka, dále jednolůžko (90 cm) a jedna rozkládací postel (dvě lůžka 80 cm) v pokoji s tradiční pecí, který je spojen s kuchyní. Maximální kapacita je 6 osob mimo nejmenších dětí.
Ve veliké dvouposteli se vyspí 2 dospělí a dítě. Nebo dvě? ; - )

Výlety, sport a zábava v okolí:

Za pozornosti jistě stojí Pulčín s Pulčinskými skálami a v zimě přístupnými unikátními ledopády. V létě si zajisté zpestříte pobyt sběrem malin, ostružin, hub a bylinek v chemii nedotčeném koutě krajiny. Pro náročnější jsou možnosti na turistiku a cykloturistiku (Hornolidečská magistrála, hřebenovky v Javornících, Beskydech nebo Bílých Karpatech, cyklostezka Velké Karlovice ale i náročné cyklotrasy). Nově vybudovaná cyklostezka Bevlava (Sv. Štepán - Val. Klobouky) je zas extrémně vhodná pro malé cyklisty. Samotáři najdou dostatek prostoru pro toulky okolitými lesy i pastvinami a hledáním všudepřítomných samot. Skálolezci si mohou užít především na Čertových skálách v Lidečku. Ve vesnici je i moderní koupaliště s ohřevem vody vhodné i pro děti, s travnatými plochami, prostory pro volejbal, ping pong a občerstvení (pouze v sezoně). Dále je možno domluvit návštěvu nebo jízdu na koních (2.5 km)

V zimě je oblast vhodná především pro zimní turistiku a běžky. Samozřejmě že sáňkování a bobování nic nebrání, louka Mikolínového vrchu (737mnm) je vám celá k dispozici. Na sjezdovku je nutno zajet. Nejblíž se nachází vlek ve Francové Lhotě a Lidečku (fungují sporadicky), v Újezdu a dále pak především v Čertove, na Kohútke, Karolince a Velkých Karlovicích kde jsou i parádní termální bazény. V Brumově zimní stadion.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 + 2 osob, 2 ložnice)

17100,- kčza a týden - LÉTO
9999,- kčza a týden - ZIMA
9999,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
17777,- kčSILVESTR: :*)
LAST MINUTE! Termín 6.-13.7.2024 za 12 345Kč (sleva 28%)

Cena mimo sezónu 1428 Kč při pobytu alespoň 7 nocí (9999Kč za týden)
V sezoně nebo víkend : 2444 Kč za noc, v sezoně přednostně celý týden od soboty do soboty.. (17100 za týden)

Vánoce a Silvestr cena dohodou.
K tomu navíc skutečná spotřeba elektřiny a místní poplatek. Vratná kauce je 2000 Kč, platí se v den příjezdu a bude vrácena při odjezdu.
Při obsazení víc než 4 dospělé osoby příplatek 200Kč/os/noc.
Příplatek za psa 100 Kč / noc.
Před odjezdem je potřeba provést základní úklid.
Letní sezóna: červenec - září
Vánoce a Silvestr cena dohodou.

Kontakty - Chalupa na Košáře

Adresa chalupy: Valašská Senice ev. č. 6

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
602 568 172
Web:
pronajem-chalupy.kluvanek.com

Chalupa na Košáře - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa na Košáře.

Chalupa na samotě
Chalupa Valašská Senice, Valašská Senice 45Chalupa na samotě 1Chalupa na samotě 2Chalupa na samotě 3

Tato roubená chalupa z roku 1919 vám nabídne vrátit se v čase a nasávát atmosféru staré roubenky a krásné přírody. Chalupa je postavena na samotě a... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Francova Lhota, Francova Lhota 206Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Chalupa je v obci Francova Lhota na polosamotě na pasekách Bílá voda. 100 m od chalupy je studánka s pramenitou vodou. Ubytování v krásné přírodě Valašských... zobrazit detail

Chata u Hrbáčků
Chata Zděchov, Zděchov ev.č. 74Chata u Hrbáčků 1Chata u Hrbáčků 2Chata u Hrbáčků 3

Nabízíme možnost pronájmu útulné chaty v Javorníkách. Zcela nová roubenka. Ideální k odpočinku od online světa. Pokud Vám neprozradíme heslo na WiFi, tak máte skvělou příležitost... zobrazit detail

Chalupa Na Příkrém
Chalupa Študlov, Študlov 173Chalupa Na Příkrém 1Chalupa Na Příkrém 2Chalupa Na Příkrém 3

Chalupa "Na Příkrém" se nachází na polosamotě v jížní části Valašska na úpatí Bílých Karpat v obci Študlov. Obec leží při hranici se Slovenskem, 6km od... zobrazit detail

Roubenka pod Kyčerou
Chata Huslenky, Huslenky 31, 75602Roubenka pod Kyčerou 1Roubenka pod Kyčerou 2Roubenka pod Kyčerou 3

Roubenka je situovaná pod kopcem Kyčera, s nádhernými výhledy na hřeben Javorníků, v nadmořské výšce 600m. Chata stojí téměř na samotě, kousek od lesa, asi 3... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 441)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>