Chalupa Na Brodské

Pronájem v Novém Hrozenkově, Brodská 22 - Chalupa, Beskydy

Chalupa Na Brodské - Nový Hrozenkov
Chalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový HrozenkovChalupa Na Brodské - Nový Hrozenkov

Kapacita chalupy: 11 + 1 osob, 4 ložnice

Nová, menší, poloroubená chaloupka se nachází na Valašsku v údolí Vsetínské Bečvy v obci Nový Hrozenkov. Chalupa se nachází v klidné časti obce s názvem Brodská. Chalupa je kompletně hotová a vybavená.
Nový Hrozenkov je městys, který se nachází v údolí Vsetínské Bečvy v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Nový Hrozenkov poskytuje ideální podmínky pro celoroční rekreaci, je dobrým výchozím místem pro putování po valašském kraji. V létě láká k osvěžení vodní nádrž Balaton, která je vzdálená necelé 2 km od chalupy. V zimě je v okolí k dispozici několik lyžařských areálů jako např. Vranča, Karolínka nebo Kohútka.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyň - Myčka, trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, varná konvice, kávovar Nescafe dolce gusto. Rozkládací dětská postýlka, jídelní dětská židlička, dětské prkýnko na wc, nočník. V technické místnosti pračka a sušička. WiFi. V obývacím pokoji chytrá Tv s aplikacemi Sleduj TV, Netflix a další.

Příjezdová cesta a parkování

K objektu vede ulička podél potoka. Ulička je udržovaná i v zimě. Autem se dá dostat přímo až k chalupě. Na pozemek u chalupy stání pro 3 auta.

Stravování

Cca 500 metrů od chalupy nákupní středisko Coop a restaurace Lidový dům s výbornou kuchyní.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Pokoj 1 přízemí - manželská postel.
Pokoj 2 podkroví - manželská postel + 3x jednolůžko.
Pokoj 3 podkroví - 2x jednolůžko + 1x přistýlka.
Pokoj 4 podkroví - 2x jednolůžko.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Terény a krajina okolo Nového Hrozenkova jsou ideální pro vyznavače horských kol, jezdce na koních (v obci se nacházejí dvě jezdecké stáje), stejně tak pro běžkaře. Vesnici protíná cyklostezka Bečva, na niž navazuje mnoho značených turistických tras. Oblíbeným výletním cílem jsou horské chaty Kohútka, Javorka a Portáš, které nabízejí jak občerstvení, tak ubytování. Lyžařské středisko Kohútka disponuje navíc několika vleky a čtyřsedačkovou lanovkou, při nedostatku přírodního sněhu může uměle zasněžovat. Další zdejší lyžařské středisko vzdálené 2km od chalupy skiareál Vranča zase nabízí atraktivní snowpark s mnoha přírodními i umělými překážkami a pravidelné večerní lyžování při umělém osvětlení.
Milovníci koupání se v parném létě mohou osvěžit ve zdejší vodní nádrži Balaton vzdálenou 2km od chalupy, kterou obklopuje sportovně – rekreační areál s dětským koutkem vybaveným herními atrakcemi a hřištěm na plážový volejbal. Balatonu se někdy přezdívá také „Valašské moře“, neboť z jedné strany ho obklopuje písečná pláž a jeho voda patří i v létě k nejčistším v kraji vůbec. Pro komfort návštěvníků je areál vybaven sociálním zařízením, převlékárnami a nechybí ani občerstvení. Balaton hostí každoročně několik akcí, mezi nimiž je nejznámější triatlonový závod Valachy Man, hexagonál ve vzpírání, nebo podzimní rybářské závody.
Okolí Nového Hrozenkova:
Karolinka: Rodový shluk Orságů v Raťkově - vyjímečně zachovalý soubor 21 objektů lidové valašské architektury, budovaný postupně od 18.století.
Přehrada v údolí Stanovnice - zásobárna pitné vody pro širokou oblast v údolí Vsetínské Bečvy.
Sklárny (založeny r. 1863) - ruční výroba užitkového a uměleckého skla
Velké Karlovice: Farní kostel Panny Marie Sněžné - dřevěný kostel, mimořádně hodnotná roubená lidová architektura z roku 1754 s originální půdorysnou koncepcí.
Karlovské muzeum - bývalé fojtství, hodnotná lidová architektura kupeckého domu z r. 1813.V interiéru v přízemí stálá historická a národopisná expozice, v podkroví příležitostné výstavy obrazů.
Fojtství v Bzovém - mimořádně hodnotná jednopatrová roubená stavba s pavlačí z r. 1793,roubené hospodářské budovy.
Usedlost "Na Sihle" z roku 1841,doklad valašské usedlosti údolního typu, výhodně položené v krajině.
Hospodářská usedlost "Velká Hanzlůvka" sestává z roubené stodoly z netesaných klád, roubených chlévů, seníku a kamenného sklípku.
Státní přírodní rezervace Razula - jediný zachovalý zbytek jedlobukového pralesa v povodí horní Vsetínské Bečvy s buky a jedlemi ve stáří 200 let.
Velké Karlovice - Jezerné, jezero vzniklé v dávných dobách sesuvem půdy s výskytem vzácné a ohrožené vodní fauny
Halenkov: Zvonička - údolí Dinotice, Panský dvůr s kamenným erbem rodu Illesházů z poloviny 17.století, Zvonařská dílna rodiny Tkadleců
Vsetín: Okresní město, správní a průmyslové středisko Valašska.
Zámek - areál původně renesančního zámku, barokně přestavěného v letech 1744 - 45,tvoří dominantu města. Muzeum s expozicí o životě valašského lidu, příležitostné výstavy.
Barokní katolický kostel z druhé poloviny 17.stol., empírový evangelický kostel z roku 1783.
Budova bývalé staré radnice, barokní architektura z roku 1721.Jedna z mála budov dokumentující starou zástavbu Horního náměstí.
Hodnotná moderní architektura budov na Dolním náměstí - arch. Hilgert (1938)
Průčelní fasáda domu č. p. 339 se sgrafity s figurálním a rostlinným lidovým motivem podle návrhu Jana Kobzáně.
Občanská záložna - fasáda je zdobena psaníčkovými sgrafity a figurálními motivy podle návrhu Mikoláše Alše (1896).
Radhošť (1129 m. n. m. ): Hora opředená pověstmi a kultovní místo starých Slovanů, odsud pochází i jeden ze základních kamenů Národního divadla v Praze
Na vrcholu kaple a sousoší sv. Cyrila a Metoděje, nedaleko socha Radegasta vytvořená A. Poláškem v roce 1930 a renovovaná roku 1998 asi 4 km od Radhoště je jedno z nejnavštěvovanějších středisek Beskyd - Pustevny se souborem dřevěných horských chat podle projektů arch. Dušana Jurkoviče v letech 1891 - 99.
Valašské muzeum v přírodě: Světoznámé muzeum dřevěných lidových staveb, přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku v Rožnově pod Radhoštěm a na přilehlou stráň. Muzeum tvoří tři lokality: Dřevěné městečko, Valašská dědina a Mlýnská dolina. Celkem je v muzeu přes 120 památkových objektů. Původní soubor je doplněn o další stavby přemístěné do muzea v průběhu let z celého Valašska. V areálu muzea se odehrávají různá kulturní představení, folklorní festivaly a další akce. Muzeum bylo založeno roku 1925 bratry Jaroňkovými.
Javorníky: Výrazný, málo členitý hřeben tvořící hranici mezi ČR a Slovenskem, součást Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Největší výšky dosahuje na vrcholu Velkého Javorníku (1071 m. n. m. ). Ideální podmínky pro letní i zimní turistiku, lyžařské areály, rozsáhlá síť značených turistických cest. Na hřebeni několik turistických středisek s možností občerstvení i ubytování.
Vsetínské vrchy: Protáhlé hřebeny s dalekými výhledy a hlubokými údolími jsou ideálním prostředím pro pěší letní i zimní turistiku i cykloturistiku. Nejvyšším bodem hlavního hřebene je Vysoká (1024 m. n. m. ). Větší část Vsetínských vrchů je pro svou vysokou krajinnou hodnotu zahrnuta do Chráněné krajinné oblasti Beskydy.
Soláň - oblíbené letní i zimní turistické a lyžařské středisko s dobrým přístupem z Velkých Karlovic a z Rožnova p. R.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 11 + 1 osob, 4 ložnice)

24000,- kčza a týden - LÉTO
24000,- kčza a týden - ZIMA
24000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
33000,- kčSILVESTR: 28.12. - 3.1.
Objekt v celoročním provozu. Záloha na pobyt 20%. Dále účtujeme el.energii dle spotřeby. Pobyty kratší než týden po domluvě.

Kontakty - Chalupa Na Brodské

Adresa chalupy: Brodská 22

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
722 057 032

Chalupa Na Brodské - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Na Brodské.

Tři studny
Chalupa Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov 520Tři studny 1Tři studny 2Tři studny 3

Objekt se nalézá v centru obce Nový Hrozenkov! Zahrada poskytuje dostatečné soukromí a vyžití, jak dospělých, tak dětí (bazen, krb s posezením, šachy, dětské zákoutí)! Ve... zobrazit detail

Dřevěnice v Brodské
Chalupa Nový Hrozenkov, BrodskáDřevěnice v Brodské 1Dřevěnice v Brodské 2Dřevěnice v Brodské 3

Nabízíme ubytování v dřevěnici dokončené v roce 2021.Jedná se o roubenou stavbu z masivních hranolů s vnitřní izolací. Dřevěnice se nachází na polosamotě, poslední stavba na... zobrazit detail

Chalupa Vranča - U vleku
Chalupa Nový Hrozenkov, Vranča 890Chalupa Vranča - U vleku 1Chalupa Vranča - U vleku 2Chalupa Vranča - U vleku 3

Chalupa se nachází v krásném prostředí valašské přírody přímo pod lyžařským areálem SKI Vranča a zhruba 7km vzdálená od SKI areálu Kohútka. Velmi vhodné místo pro... zobrazit detail

Chalupa u Balatonu
Chalupa Nový Hrozenkov, Horňansko 943Chalupa u Balatonu 1Chalupa u Balatonu 2Chalupa u Balatonu 3

Ideální pro rodiny s dětmi. Exkluzivní chalupa s luxusním interiérem a panoramatickým výhledem na protější kopce, říčku Bečvu nebo louku s ovečkami leží na rozmezí Javorníků... zobrazit detail

Chalupa pod Vranečkou
Chalupa Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov 678Chalupa pod Vranečkou 1Chalupa pod Vranečkou 2Chalupa pod Vranečkou 3

Chalupa nabízí komfortní, stylové ubytování pro 8 osob. Ubytování se nachází v CHKO Beskydy, a proto je ideálním místem pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty a... zobrazit detail

Dřevěnice pod Humencem
Chalupa Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov 700, 756 04Dřevěnice pod Humencem 1Dřevěnice pod Humencem 2Dřevěnice pod Humencem 3

Dřevěnice pod horou Humenec nabízí pronájem útulného ubytování s výbornou atmosférou, kde se zalíbí rodinám s dětmi i partě přátel. K dispozici pro Vás máme... zobrazit detail

Chalupy Vranča - Ludmila
Chalupa Vranča, Nový Hrozenkov 299Chalupy Vranča - Ludmila 1Chalupy Vranča - Ludmila 2Chalupy Vranča - Ludmila 3

Nabízíme ubytování v úžasném prostředí valašské přírody původní roubence s komfortním zázemím. Odpočinek, relax i sportovní vyžití napříč všemi ročními... zobrazit detail

Chalupa Lojzka
Chalupa Vranča, Nový HrozenkovChalupa Lojzka 1Chalupa Lojzka 2Chalupa Lojzka 3

Ubytování v úžasném prostředí valašské přírody v původní roubence z roku 1926 s komfortním zázemím. Odpočinek, relax i sportovní vyžití v každém ročním období. Soukromí. Možnost... zobrazit detail

Chata Hozajda
Chata Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov 911Chata Hozajda 1Chata Hozajda 2Chata Hozajda 3

Dobře vybavenou stylovou chatu "Hozajdu" s výhledem na les, najdete v obci Nový Hrozenkov v CHKO Beskydy, 18 km od Vsetína. Nachází se přímo na cyklostezce... zobrazit detail

Ubytování u Blahů
Chata Karolinka, pod Paluchem č.ev. 90Ubytování u Blahů 1Ubytování u Blahů 2Ubytování u Blahů 3

Chata se nachází v malebné části Beskyd, kousek od sjezdovek, bežeckých tratí a koupališť. Lokalita je vhodná pro turistiku v jakémkoliv ročním období. jedná se o... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 213)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>