Chalupa Mikulášovice

Pronájem v Mikulášovicích, Mikulášovice 880 - Chalupa, České Švýcarsko

Chalupa Mikulášovice - Mikulášovice
Chalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - MikulášoviceChalupa Mikulášovice - Mikulášovice

Kapacita chalupy: 11 + 2 osob, 3 ložnice

Nabízíme ubytování pro pohodovou dovolenou v Českosaském Švýcarsku.

Chalupa je částečně zrekonstruovaná. V současné době nabízíme plně zrekonstruovanou kuchyň s posezením, tři ložnice o celkové kapacitě třináct lůžek, obývací pokoj s TV a knihovnou, jednu koupelnu se sprchovým koutem a WC, jednu prostornou koupelnu s rohovou vanou a jedno samostatné WC. Samozřejmostí je zahrada s možností venkovního posezení, grilování a prostoru pro další aktivity. Součástí nabídky je i kůlna vhodná pro úschovu kol.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Pro vaše pohodlí je chalupa vybavena pračkou, myčkou, dvěma lednicemi, rychlovarná konvice, mikrovlnou troubou, automatickým kávovarem, grilem na dřevěné uhlí a toustovač. Samozřejmostí je i základní nádobí. Součástí kuchyně je jídelní stůl s posezením.

Na zahradě je připravené ohniště a k dispozici je gril na dřevěné uhlí k večernímu posezení. Samozřejmě je k dispozici venkovní posezení.

Příjezdová cesta a parkování

Na pozemku je možno parkovat až čtyřmi osobními automobily.

Stravování

Dovoz jídla: Pokud se vám nechce na dovolené vařit, je možné objednat si v místní restauraci U Vladařů dovoz jídla až na chalupu. [www.vladarovi.cz]

Restaurace v těsné blízkosti chalupy se nachází restaurace U Černých (cca 100m). Necelé dva kilometry od chalupy je možné navštívit pizzerii Pod Věžičkou, která nabízí mimo jiné i bowling [www.milano-pizzeria.cz]

V Mikulášovicích se nachází i řada dalších restaurací [www.restu.cz/mikulasovice/]

Potraviny: 0,5 km od chalupy je možné nakoupit v obchodě se smíšeným zbožím většinu základních potravin. V centru Mikulášovic je možné navštívit místní samoobsluhu Pramen, řeznictví či cukrárnu. 8 km od chalupy se nachází v Německém městě Sebnitz Lidl a spoustu dalších obchodů.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Chalupa nabízí ubytování pro dvě až tři rodiny. Chalupu nabízíme v jednom termínu vždy jen jednomu objednateli, takže bude chalupa vždy k dispozici jen vám a vašim přátelům. Pokud nevyžadujete vysoký standard, po dohodě není problém přivést si vlastní přistýlky a strávit dovolenou i s více přáteli než je deklarovaná kapacita chalupy.

Obývací pokoj nabízí gauč pro čtyři osoby, dvě křesla a televizní koutek s příjmem pozemních televizních stanic a obsáhlou knihovnu.

Pokoj č. 1: V prvním pokoji, se nachází manželská postel a dvě samostatné postele. Dále jsou zde základní úložné prostory a stůl vhodný pro hraní společenských her.

Pokoj č. 2: Druhý pokoj, nabízí dvě dvou lůžka a jednu samostatnou postel. Vzhledem k velikosti pokoje není problém využít nafukovací přistýlku, či dětskou postýlku.

Pokoj č. 3: V třetím pokoji je možné využít manželskou postel a rozkládací gauč, který po rozložení nabízí 140 cm. K dispozici je stůl a pro hudebně nenáročné klavír :-)

Výlety, sport a zábava v okolí:

Turistika:
- rozhledna Tanečnice (https: //rozhlednatanecnice. eu/),
- pevnost Königstein (https: //www. festung - koenigstein. de/cs/),
- skalní most Bastei (http: //www. bastei. cz/),
- Pravčická brána (https: //www. pbrana. cz/).
- Hrad Tolštejn (https: //www. hrady. cz/? OID=309),
- muzeum Mikov (https: //www. mikov. cz/s2606451 - muzeum - nozirske - tradice).

Koupání:
- 2 km od chalupy můžete využít přírodní koupaliště Mikulášovice,
- 18 km od chalupy se v Německém městě Neustadt nachází Aquapark Mariba
(https: //www. mariba. eu/).


Českosaské Švýcarsko nabízí spoustu dalších aktivit jejich přehled najdete např. na stránkách [honzavsasku.cz]

Do většiny turisticky zajímavých míst je možné dostat se vlakem či autobusem.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 11 + 2 osob, 3 ložnice)

14000,- kčza a týden - LÉTO
14000,- kčza a týden - ZIMA
14000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Cena zahrnuje poplatek za úklid, spotřebované energie a rekreační poplatek.
V topné sezóně účtujeme 400,- Kč/den za topení (plyn)
Chalupu je možné po dohodě pronajmout i na kratší dobu.
Cena za den: 2 000,- Kč + paušál 2 000,- Kč za závěrečný úklid spotřebované energie a rekreační poplatek.
V topné sezóně účtujeme 400,- Kč/den za topení (plyn)

Kontakty - Chalupa Mikulášovice

Adresa chalupy: Mikulášovice 880

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
775 495 049
Web:
www.chalupamikulasovice.cz

Chalupa Mikulášovice - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Mikulášovice.

Chata u hranic
Chata Vilémov, Vilémov 226Chata u hranic 1Chata u hranic 2Chata u hranic 3

Nabízíme k ubytování zrekonstruovanou a kompletně vybavenou chatu v malebné obci Vilémov, nacházející se mezi národními parky Saské a České Švýcarsko. Chata umožňuje svojí polohou na... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Chalupa Salmov, čp. 37Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Kompletně vybavená jednopatrová zděná chalupa s obytným podkrovím na samotě u lesa v osadě Salmov na kraji klidného městečka Mikulášovice. U chalupy je velká zahrada s... zobrazit detail

Markéta 27
Chalupa Marketa, Marketa 27Markéta 27 1Markéta 27 2Markéta 27 3

Roubenka Markéta je určená hlavně pro rodinnou rekreaci, v klidné části Horní Poustevny pro všechny co mají rádi klid a příjemné prostředí. Novostavba z roku 2015... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2182)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>