Chalupa k pronajmutí

Pronájem v Knínicích - Chalupa, Jižní Morava

Chalupa k pronajmutí - Knínice u Boskovic
Chalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u BoskovicChalupa k pronajmutí - Knínice u Boskovic

Kapacita chalupy: 8 osob, 3 ložnice

Leží v klidném prostředí Malé Hané na úpatí Drahanské vrchoviny na úplném okraji obce v lesnatém zákoutí. Okolí je vhodné pro pěší turistiku, cyloturistiku, houbaření.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vodovod, el - 230V. Stolní hry, stolní fotbal, venkovní posezení, ohniště, badminton, soft tenis, míč, dětský nafukovací bazének, a dětské hřiště (houpačky, skluzavka, pískoviště, trampolína).

Příjezdová cesta a parkování

tři parkovací místa.

Stravování

V kuchyni - příprava jakéhokoliv jídla. V obci dva obchody se smíšeným zbožím, dvě restaurace (polední menu).

Pokoje a ložnice na chalupě:

Ložnice - jedna dvoulůžková, dvě třílůžkové z toho jedna s dětskou postýlkou, kuchyň - vybavená, elektro - plynový sporák, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, toustovač, obývací pokoj - televize + satelit, krb, stolní fotbal.

Výlety, sport a zábava v okolí:

v obci - tenis, Kořenec - golf, Boskovice - krytý bazén, koupaliště, in - line plocha, sportovní areál, zimní stadión, letní kino, kino Panoráma, diskokluby, restaurace s živou i reprodukovanou hudbou.
Nedaleko obce můžete navštívit město Boskovice s bohatými historickými památkami (Židovské město, hrad, zámek), westernovým městečkem, letním kinem, aquaparkem a sportovním areálem. Obdivovatelé jeskyní mohou navštívit jeskynní systém Moravského krasu(Punkevní jeskyně, Sloupsko - šošůvské jeskyně a jeskyně Kateřinská, Balcarka a Výpustek)propast Macochu s visutou lanovkou(20 - 30km). Skalní vápencový systém je vhodný i pro horolezce. Milovníci pohádek mohou navštívit pohádkový hrad Bouzov(30km). Pro vyznavače golfu je k dispozici 18jamkové hřiště na rozloze 60 ha v obci Kořenec (8km). Pro rybaření je nejvhodnější soukromý rybník v obci Sudice vzdálen asi 5 km (http: //rybolovhavelkaorca. cz/)dále přehradní nádrž Křetínka u Letovic (15 km)a rybník v obci Suchý (14 km).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 3 ložnice)

12000,- kčza a týden - LÉTO
12000,- kčza a týden - ZIMA
12000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Nově máme nainstalován ohřev vody ze sluneční energie. Pokud slunce svítí je spotřebovaná el.energie podstatně nižší.
K cenám započítáváme cenu spotřebované energie, nyní 9 kč/kw (smlouva s dodavatelem)kterou zaplatíte po ukončení pobytu. Faktůra za ubytování je splatná nejméně týden před nástupem.

Kontakty - Chalupa k pronajmutí

Rezervace:
napsat majiteli

Chalupa k pronajmutí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronajmutí.

Napsat majiteli (id objektu: 837)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>