Chalupa k pronajmutí

Pronájem v Těmicích, Těmice 103 - Chalupa, Vysočina

Chalupa k pronajmutí - Těmice
Chalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - TěmiceChalupa k pronajmutí - Těmice

Kapacita chalupy: 4 osob, 1 ložnice

Chalupa se nachází v malebné obci Těmice v Kraji Vysočina. V těsné blízkosti objektu je veřejné dětské hřiště. Obcí prochází cyklotrasa a blízké okolí je plné atraktivních turistických tras.
Na objekt navazuje venkovní terasa se slunečníkem, grilem, vířivkou a ohništěm. V případě nepříznivého počasí je možnost využít i zastřešenou stodolu pro posezení. Na zahradě pozemku je umístěn vikingský stan, ve kterém mohou strávit celou noc pohodlně dvě dospělé osoby. Objekt je vybaven na různorodé aktivity venku - badminton, Kubb, petanque, houbaření aj.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, kávovar Nespresso, TV (vč. Netflix, HBO Max, O2 TV, Skylink TV, VOYO), playstation, gril.

Příjezdová cesta a parkování

Možnost parkování u objektu.

Stravování

V obci Těmice je restaurační zařízení a obchod.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Objekt je rozdělen na jednu společnou ložnici se dvěma manželskými postelemi a společnou kuchyň s obývacím pokojem. Dále je v objektu spíž, chodba a sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Okolí Těmic je velmi atraktivní lokalitou na výlety. Poblíž se nachází Kamenice nad Lipou, kde stojí za návštěvu renesanční zámek, opravený pivovar s restaurací či lom Antonka. Nezapomeňte navštívit také věhlasnou čokoládovnu - cukrárnu Café Budík v městečku Černovice. Zavítejte také na nedaleký zámek Červená Lhota, který je známý z řady pohádek (př. Zlatovláska).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 osob, 1 ložnice)

24000,- kčza a týden - LÉTO
24000,- kčza a týden - ZIMA
24000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
+ 1000 Kč za domácí mazlíčky
info:přes zimu není v provozu vířivka

Kontakty - Chalupa k pronajmutí

Adresa chalupy: Těmice 103

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 121 087

Chalupa k pronajmutí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronajmutí.

Chalupa - HOJAVA
Chalupa Lidmaň, Hojava 4Chalupa - HOJAVA 1Chalupa - HOJAVA 2Chalupa - HOJAVA 3

Chalupa se nachází na okraji Českomoravské vrchoviny v okrese Pelhřimov na černovicku v obci Lidmaň, ke které patří malá osada HOJAVA. Nabízíme týdenní nebo krátkodobé pobyty... zobrazit detail

Vejborův statek
Chalupa Vlčetínec, Vlčetínec 18Vejborův statek 1Vejborův statek 2Vejborův statek 3

Vejborův statek je zemědělská usedlost, původně z roku 1824 s velkým uzavřeným dvorem obklopená velkou zahradou. Obytná část je kompletně zrekonstruovaná, na dvoře je prostorná krytá... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2228)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>