Chalupa k pronajmutí

Pronájem v Kobylách, Kobyly 5 - Chalupa, Český ráj

Chalupa k pronajmutí - Kobyly
Chalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - KobylyChalupa k pronajmutí - Kobyly

Kapacita chalupy: 7 + 1 osob, 2 ložnice

Objekt se nachází v obci Kobyly, nedaleko Turnova. Chalupa je položena v mírném svahu na kraji vesnice v blízkosti lesa. Nedaleko možnost navštívit: zámek Sychrov, zámek Mnichovo Hradiště, Svijanský újezd - pivní slavnosti, Liberec - zábavní centrum Babylon - Aquapark atd.. Vhodné pro cykloturistiku. Nedaleko se nachází koloniál s provozní dobou do 20.hod.. Restaurace je v nedaleké vesnici Svijanský újezd (asi 3 km). Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti silnice, tudíž je možnost zaparkovat přímo u chalupy. Popis chalupy: světnice s kuchyní a jídelnou i dvěma postelemi je v přízemí, kde je též přes chodbu ložnice s manželskou postelí a koupelna. V podkroví je větší ložnice se čtyřmi postelemi a dětskou postýlkou. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva - dřevo.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Lednice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s troubou, rychlovarná konvice. Kuchyně je vybavená kompletně - nádoby na vaření, talíře, hrníčky a příbory.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování se nachází mimo objekt cca 10 metrů stání pro 3 auta.

Stravování

Ve vedlejší vesnici se nachází koloniál s otevírací dobou do 20.hod.. Ve Svijanském Újezdě je vyhlášená restaurace. Neposkytujeme plnou penzi nebo polopenzi.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V přízemí světnice kde je kuchyně s jídelnou a dvě postele. Dále se v přízemí nachází koupelna s toaletou a vanou. Vedle je umístěna ložnice s manželskou postelí. V podkroví je ložnice se čtyřmi postelemi a dětskou postýlkou. Wifi připojení je součástí.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Ve vedlejší vesnici cca 500 metrů tenisové kurty a dětské hřiště. Ve vzdálenosti 3 km se nachází obec Svijanský Újezd kde je restaurace, koupaliště a konání pivní slavnosti. Zámek: Sychrov, Mn. Hradiště, Hrad Kost a Trosky. Město Liberec 27 km - Babylon aquacentrum, ZOO, Ještěd....

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 + 1 osob, 2 ložnice)

13990,- kčza a týden - LÉTO
8900,- kčza a týden - ZIMA
5900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
9990,- kčSILVESTR: máme zatím volno
Cena pronájmu je včetně elektřiny vše je zahrnuto v ceně pobytu.Zájemce o pronájem zaplatí při rezervaci zálohu ve výši min. Kč 1000,- , zbytek ceny za pronájem objektu zájemce zaplatí při příjezdu. Při přebírání objektu do užívání je požadována vratná kauce ve výši 500,- Kč. Kauce bude vrácena při předání majiteli. V případě storna 14 dní předem 20% storno poplatek.

Chalupu přebírá a předává od klientů pronajímatel (zástupce pronajímatele). V den příjezdu je nástup dle domluvy, nejdříve však v 15.00.V den odjezdu je objekt přebírán dle domluvy, nejpozději však ve 11.00.Dohoda možná.

Co se týče vašich čtyřnohých mazlíčků -příplatek 500kč .
Povlečení na ložní prádlo neposkytujeme.
Letní prázdniny červenec,srpen. Minimální délka pobytu v těchto měsících(červenec,srpen) je týden a to od soboty do soboty.
Za měsíc červen je cena pobytu za týden 8490Kč.
Zimní sezóna:

Kontakty - Chalupa k pronajmutí

Adresa chalupy: Kobyly 5

 
Volat celý den.
Rezervace:
napsat majiteli

Chalupa k pronajmutí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronajmutí.

Chalupa U Kšandy
Chalupa Javorník u Českého Dubu, Javorník 27Chalupa U Kšandy 1Chalupa U Kšandy 2Chalupa U Kšandy 3

Tato nově zrekonstruovaná Chalupa U Kšandy, nacházející se v malebné vesničce Proseč pod Ještědem - Javorník, vám nabídne spojení klidné přírody s horským vzduchem a moderním... zobrazit detail

Chalupa Oučín
Chalupa Proseč pod Ještědem, Prosecč pod Ještědem 41Chalupa Oučín 1Chalupa Oučín 2Chalupa Oučín 3

K pronájmu roubená chalupa v obci Proseč pod Ještědem pouhých 15km od Liberce. V blízkosti lyžařský areál Ještěd a Javorník - Obří sud. zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1418)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>