Chalupa k pronájmu

Pronájem ve Stropčicích, Stropčice 25 - Chalupa, Západní Čechy

Chalupa k pronájmu - Stropčice
Chalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - StropčiceChalupa k pronájmu - Stropčice

Kapacita chalupy: 4 + 1 osob, 2 ložnice

Chalupa se nachází ve spodní části obce na pozemku o rozloze cca 1000 m čtverečních, kousek od lesa, luk a polí. Je situována na bezpečném místě mezi ostatními chalupami. Pokud o dovolené hledáte klid, potřebujete si odpočinout od každodenních starostí a načerpat nové síly a energii, jste na správném místě. Zde nebudete rušeni hektickým životem měst. Pokud se Vám však zasteskne po ruchu velkoměst, jsou všechny vymoženosti městského života doslova na dosah (za 15 minut jste v Klatovech, za 30 minut v Plzni, za 80 minut v Praze).
Obec Stropčice je malebnou klidnou vískou na strategickém místě. Je vzdálena 4 km od hlavního tahu Plzeň - Klatovy - Železná Ruda.
Obytná část chalupy je tvořena obývací místností s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí, koupelnou s WC a předsíňkou. V celém objektu není dovoleno stěhovat a přesouvat nábytek.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V obývací místnosti se nachází kuchyňská linka s elektrickým sporákem se dvěma plotýnkami, dřezem, mikrovlnnou troubou, lednicí s malým mrazákem (1 šuplíček), jídelní stůl, 4 židle, kredenc, rozkládací pohovka, komoda s TV a rádiem. K dispozici je rychlovarná konvice, veškeré nádobí, ponorný mixer a toustovač.
Na vyžádání zapůjčíme dětskou jídelní židličku. Do chalupy je přivedena pouze užitková voda ze studny. Pro první dny budou k dispozici balené vody.

Vybavení ložnice a koupelny viz. shora.

Přes malý dvorek (rozloha dvorku cca 3 x 16 m) se nachází zastřešené posezení a nezastřešená část pergoly, kde je prostor ke grilování. Pro tyto účely je zde k dispozici klasický kovový gril. V celém pronajímaném objektu (uvnitř chalupy, na pergole i na celém pozemku) je přísný zákaz rozdělávání otevřeného ohně (svíčky, zakládání ohniště apod. ).

Na zahradě je umístěn dětský domeček, pískoviště, malá skluzavka a bazén o rozměrech 300 x 76 cm (pouze v sezóně).

Celý pozemek je oplocen.

Příjezdová cesta a parkování

Přímo k chalupě se dostanete po asfaltové cestě. Parkovací místo je přímo u chalupy. Je zakázáno vjíždět vozem na zahradu k chalupě. Pod povrchem zahrady vedou staré trativody a hrozí propadnutí.

Stravování

Chalupa je kompletně vybavena pro přípravu celodenní stravy.

Navštívit můžete hospůdku (100 m od chalupy) provozovanou místními hasiči. Otevírací doba je většinou pátek - neděle a středa nebo dle potřeb a přání hostů.

Stravovat se můžete v okolních obcích a městech:

Borovy (4 km) - Hostinec Borovy
Lužany (6 km) - Hostinec u Burianů
Švihov (6 km) - 2 restaurace, 1 hospoda a 1 pizzerie.
Přeštice (10 km) a Klatovy (17 km) - mnoho restaurací, kaváren, cukráren, barů, hospod a rychlých občerstvení (pizza, gyros, kebab), v Klatovech navíc KFC.
Plzeň (30 km)

Pokoje a ložnice na chalupě:

Ložnice je zařízena manželskou postelí, třídílnou šatní skříní, velkým policovým regálem, velkou komodou a třemi nástěnnými policemi. Možné zapůjčit dětskou cestovní postýlku.

Další dvě lůžka vzniknou rozložením pohovky nacházející se v obývacím pokoji. Pro lepší komfort spaní je k dispozici pěnová přistýlka (matrace), kterou lze rozložit na lůžka vzniklá rozložením gauče. Zde se velmi pohodlně vyspí 2 dospělé osoby.

Samozřejmostí je povlečení, v případě potřeby i lůžkoviny a povlečení do cestovní postýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Okolí chalupy nabízí množství tras k pěším i cyklovýletům a procházkám. Děti se mohou zblízka seznámit jak s domácími, tak hospodářskými zvířaty, která se pasou na lukách a pastvinách nebo přímo na zahradách místních obyvatel. Zhruba 20 m od chalupy je hasičská nádrž, která je volně přístupná a kde je možné se koupat. Bezprostředně u nádrže je menší hřiště s brankami, kde je možno provozovat míčové hry, a dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou, prolézačkou a lavičkou. Tyto prostory jsou od vodní nádrže bezpečně odděleny vysokým plotem. Vstupní branka k nádrži je z bezpečnostních důvodů situovaná na opačné straně tohoto "sportovního" areálu. Na hřiště dohlédnete přímo z chalupy.

V okolí můžete navštívit spoustu zajímavých míst a akcí:

Švihov (6 km) - gotický vodní Hrad Švihov proslavený především díky pohádce Tři oříšky pro Popelku. Kromě samotného interiéru a exteriéru této národní kulturní památky děti bezpochyby zaujmou obyvatelé vodního příkopu (vydry a kachny), které se nechají krmit přímo z ruky. Proto doporučuji vzít s sebou dostatečnou zásobu starého pečiva a jablek :-)

Lužany (6 km) - renesanční Zámek Lužany s přilehlým parkem a zahradou.

Červené Poříčí (3,5 km) - Zámek Červené Poříčí je ojedinělou stavbou ve stylu saské renesance dochované v Plzeňském kraji.

Přeštice (10 km) - Dům historie Přešticka se stálou expozicí historie řemesel a obchodu, barokní Kostel Nanebevzetí Panny Marie, a další.

Klatovy (17 km) - Katakomby, Černá věz, Bílá věž, barokní Lékárna u bílého jednorožce, Pavilon skla se Světově významnou sbírkou skla ze sklonku 19.a 20.století. a další. V Klatovech můžete navštívit krytý bazén s wellness zónou nebo krásné venkovní lázně s několika nekrytými bazény.

Chudenice (16 km) - Chudenický zámek, rozhledna Bolfánek a opravdu krásná Americká zahrada, která je přístupná zdarma celoročně.

Plzeň (30 km) - za návštěvu kromě nespočtu historických památek a široké škály kulturních, společenských a sportovních akci stojí Plzeňská ZOO s Dinoparkem, který je údajně nejhezčím v ČR.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 4 + 1 osob, 2 ložnice)

11900,- kčza a týden - LÉTO
11900,- kčza a týden - ZIMA
11900,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Objekt je pronajímán celoročně, víkendové pobyty možné pouze výjimečně po dohodě, bude-li po příjezdu pobyt klientem zkrácen bez vážného důvodu, nebude na toto brán zřetel a platba proběhne v plné výši, tj. min. za 8 dní (7 nocí) a klient nemá nárok na vrácení poměrné částky platby za nevyčerpané dny.

Nástup vždy v sobotu mezi 14 - 15 h. Odjezd následující sobotu do 10 h. Prosíme hosty, aby respektovali stanovený čas příjezdu i odjezdu. Jiné časy pouze výjimečně po vzájemné dohodě.

Cena zahrnuje platbu elektrické energie a spotřebu vody v rámci běžného užívání objektu.

Na místě možno zakoupit dřevo na grilování. Spotřebované množství bude odečteno v den odjezdu z kauce.

Po provedení rezervace prosím na bankovní účet uhradit do 7 dnů zálohu ve výši 50 % z celkové ceny pobytu. Zbytek ceny bude požadován v hotovosti při předání objektu k užívání. Současně požádám o zaplacení kauce ve výši 3000 korun. Ta bude klientovi vrácena v den odjezdu. Bude-li hostem spotřebována energie nad stanovený rámec a dříví, bude vyúčtování provedeno z kauce. Pokud ze strany hosta dojde k poškození objektu, jeho částí nebo vybavení, budou škody hrazeny z předmětné kauce.
Letní sezóna:červen - září
Zimní sezóna:říjen - květen

Kontakty - Chalupa k pronájmu

Adresa chalupy: Stropčice 25

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 003 116

Chalupa k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronájmu.

Chalupa na farmě Kovárna
Chalupa Kamýk, Kamýk 25Chalupa na farmě Kovárna 1Chalupa na farmě Kovárna 2Chalupa na farmě Kovárna 3

Pronájem rekonstruované stylové chalupy na venkově, s dispozičním řešením 2+kk, kde najdete zázemí pro příjemně strávenou dovolenou max. pro 4 osoby. Perfektní místo pro páry nebo... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Chalupa Předslav, Předslav 32Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

⭐POLOSAMOTA⭐ Malebná stylová chalupa se nachází na klidném okraji menší pošumavské vesničky. Je po kompletní renovaci, kdy byl kladen veliký důraz... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1748)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>