Chalupa k pronájmu

Pronájem v Třešních, Třešně 12 - Chalupa, Jižní Čechy

Chalupa k pronájmu - Třešně
Chalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - TřešněChalupa k pronájmu - Třešně

Kapacita chalupy: 14 + 4 osob, 5 ložnic

Chalupa Třešně leží na okraji tiché jihočeské vesnice a svou polohou láká nejen k rodinné dovolené, ale i k oslavě s přáteli nebo malé svatbě. Citlivá rekonstrukce ponechala chalupě typickou vesnickou rázovitost a dodala jí na modernosti a pohodlí. V blízkosti se nachází mnoho zajímavých lokalit vybízejících k navštívení a prozkoumání a obec Záhoří s městem Písek dodávají komfortnost a možnost kulturního vyžití. Objekt lze rozdělit na hlavní budovu a samostatný výměnek, který se může proměnit v útulné novomanželské apartmá. Týdenní pobyty v létě je možno rezervovat pouze OD SOBOTY DO SOBOTY, děkujeme za pochopení.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Celá chalupa je plně vybavena lůžkovinami a ručníky. V kuchyni v hlavní budově najdete vše potřebné k vaření i stolování a také mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, elektrický sporák s troubou, myčku, varnou konvici, topinkovač a presovač na kapsle Tassimo. Pivaře potěší přenosná pípa s bajonetovým naražečem. V obýváku je k dispozici vinotéka s obsahem 50 lahví vína a televize. Dětský koutek na půdě je vybaven sadou lega a dětskými knihami. Výměnek je vybaven mikrovlnou troubou, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem a lednicí. Venku na vás čeká ohniště a velký gril s posezením pod pergolou. Děti se mohou těšit na trampolínu a dětské hřiště. V parných dnech přijde vhod bazén a pro nejmenší nafukovací brouzdaliště.

Příjezdová cesta a parkování

K Chalupě Třešně dojedete svým autem po zdejší asfaltové silnici. Parkování je možné před objektem na travnatém pásu, kam se pohodlně vejde nejméně 8 aut. Dále je možné parkování přímo u chalupy na příjezdové kamenité cestě.

Stravování

Stravování si zajišťují hosté sami. K dispozici je malý obchod v obci Záhoří (cca 15 minut pěšky), stejně jako klasická venkovská restaurace "Na obci". Po obědě nemůžete minout místní cukrárnu vedle fary. Pro větší kulinářský zážitek doporučujeme zajet do města Písek, kde se na náměstí nalézá několik vynikajících restaurací a kaváren. Písek dál nabízí i větší obchody se širším sortimentem potravin a spotřebního zboží.

Pokoje a ložnice na chalupě:

V hlavní budově, jež se skládá z přízemí a půdy, se nachází 3 klasické ložnice (4 lůžkové), 2 koupelny s WC, kuchyně, prostorná sednice se starou pecí, velkorysý obývací pokoj a půdní prostor s dětským koutkem a odpočinkovou a spací zónou (4 klasická lůžka a 4 přistýlky). Výměnek disponuje vlastní koupelnou s WC a velkým pokojem s manželskou postelí a kuchyňským koutkem.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Zajímavých lokalit je v okolí mnoho, mezi ty opravdu nejpřitažlivější patří bezesporu město Písek se svým krásným historickým centrem, bližší hrad Zvíkov s přehradou a projížďkami na lodi, vzdálenější zámek Orlík s možností nejen kulturního ale i sportovního vyžití, město Blatná se svým zámkem a jedinečnou likérkou. Tvrze Kestřany jsou nejen znovuobjevenou památkou, ale je zde také krásné golfové hřiště. Na své si ale přijdou i milovníci pěší a cyklo turistiky, houbaři a v zimních měsících běžkaři.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 14 + 4 osob, 5 ložnic)

42000,- kčza a týden - LÉTO
22000,- kčza a týden - ZIMA
22000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
36000,- kčSILVESTR: s Vánocemi dohromady za 40000,- Kč
Od hostů vybíráme vratnou kauci ve výši 5000 Kč.
Nástup na pobyt je vždy od 16:00 hod a ukončení do 10:00 hod. Jiné časy lze dohodnout individuálně.
K ceně pobytu se připočítává spotřeba elekrické energie ve výši 7 Kč za 1 kWh.
Letní sezóna: 1.6. - 30.9.
Zimní sezóna: 1.12. - 31.1.

Kontakty - Chalupa k pronájmu

Adresa chalupy: Třešně 12

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
723705554

Chalupa k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronájmu.

Chalupa Dejmov
Chalupa Zvíkovské Podhradí, Oslov 27Chalupa Dejmov 1Chalupa Dejmov 2Chalupa Dejmov 3

Nově zrekonstruovaná bývalá hájovna, dnes chalupa DEJMOV, se nachází při silnici č. 138 vedoucí ze Zvíkovského podhradí do Oslova v typické přírodě jižních Čech, tj. v... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1691)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>