Chalupa k pronájmu

Pronájem v Níkovicích, Níkovice 11 - Chalupa, Jižní Čechy

Chalupa k pronájmu - Níkovice
Chalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - NíkoviceChalupa k pronájmu - Níkovice

Kapacita chalupy: 16 + 2 osob, 4 ložnice

Nabízíme Vám chalupu po celkové rekonstrukci v malé vesničce Níkovice v jižních Čechách. Na prostorném oploceném pozemku cca 4.000 m2 najdete klid pro odpočinek, zábavu pro Vaše děti, místo pro venkovní grilování, koupání a spousty dalších zážitků. Chalupa se nachází v turistiky zajímavé lokalitě. V blízkém okolí se nachází cca 5 kilometrů Zážitkový park Země ráj v Kovářově, 15 kilometrů hrad Zvíkov, 10 kilometrů zámek Orlík, 25 kilometrů Skiareál Monínec. Nabízíme moderně vybavenou kuchyň s myčkou, klimatizované ložnice v podkroví, 2× koupelna, 2× záchod, obývací pokoj s krbovými kamny, TV, internet. Venkovní posezení, trampolína, bazén, pískoviště, šipky.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

TV, WiFi, myčka, sporák, lednice, pračka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač, kávovar Tchibo Cafissimo, venkovní krb - gril.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na pozemku.

Stravování

Vlastní, Restaurace a obchod 1km.

Pokoje a ložnice na chalupě:

K dipozici jsou 4 ložnice. 3 ložnice se nacházejí v podkroví a 1 v přízemí chalupy. Ložnice v podkroví jsou vybavené klimatizací. V podkroví jsou 2 ložnice pro 5 osob a 1 ložnice pro 2 osoby. Ložnice v přízemí je pro 4 osoby. Navíc je k dispozici rozkládací gauč v obýváku.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Zámek Orlík, hrad Zvíkov, zážitkový park Zeměráj, veřejné koupaliště Milevsko, přehrada Orlík, rozhledna Onen svět, muzeum čokolády v Táboře, muzeum maškar v Milevsku, Zoo v Táboře, lodní doprava Orlík.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 16 + 2 osob, 4 ložnice)

38000,- kčza a týden - LÉTO
22000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
11000,- kčSILVESTR: Cena za noc. Minimální počet nocí 4
V ceně pobytu je zahrnutá připravená vířivka (vyčištěná, napuštěna čistou vodou a chemicky ošetřena). Vířivku
lze používat pouze v příslušném počtu osob, a to po předchozím použití sprchy. V případě nedodržování hygieny a potřeby v průběhu pobytu vodu vyměnit a vířivku znovu vyčistit bude účtován poplatek 1.500 Kč za každou takovou výměnu.
V ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie a rekreační poplatek obecnímu úřadu Hrejkovice.
Domácí mazlíček 500 Kč / týden
Vratná kauce 5.000,- Kč - bude proplacena pronajímateli hotově při předání chalupy na začátku pobytu. Kauce bude vrácena nájemci po ukončení pobytu. Kauci je oprávněn pronajímatel použít na úhradu náhrady škody způsobené na domu či na jeho vybavení, za níž odpovídá nájemce, případně i jiných závazků vzniklých v souvislosti s nájmem dle této smlouvy. Rovněž na spotřebovanou elektrickou energii a poplatek obci. Cena za elektrickou energii činí 10 Kč/kWh.
Pokud je vzniklá škoda vyšší než vratná kauce, poukáže doplatek nájemce pronajímateli na jeho účet a to
nejpozději do 7 dnů od ukončení rekreačního pobytu na chalupě.
Při rezervaci termínu zaplatí nájemce převodem 50% z celkové částky na účet pronajímatele. Doplatek zaplatí nájemce v hotovosti v den nástupu.
Veškeré platby poukáže nájemce na účet pronajímatele a to bankovním převodem: č.ú. 1685643133/0800
Stornovací podmínky
• více než 30 dnů před nástupem na pobyt bez storno poplatku
• mezi 30 - 20 dny se strhává 50% složené zálohy
• mezi 20-7 dny se strhává 75% složené zálohy
• pokud se nájemce nedostaví v určený den nástupu, propadá záloha ve 100% výši a pronajímatel uvolní
rezervovaný termín jinému nájemci.
Letní sezóna: červenec, srpen
Letní prázdniny pobyt pouze celý týden so - so

Kontakty - Chalupa k pronájmu

Adresa chalupy: Níkovice 11

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
725 538 544

Chalupa k pronájmu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronájmu.

Napsat majiteli (id objektu: 1160)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>