Chalupa Bílka 33

Pronájem v Bílce, Bílka 33 - Chalupa, České středohoří

Chalupa Bílka 33 - Bílka
Chalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - BílkaChalupa Bílka 33 - Bílka

Kapacita chalupy: 8 osob, 3 ložnice

Výjimečná kamenná chalupa na návsi v obci Bílka s jedinečným výhledem na Milešovku - Královnu Českého středohoří. Nenajdete lepší výhled na Kapli sv. Václava než z okna našeho domu. Z chalupy můžete vyrazit nejen na Milešovku, ale projít skvělou Cestou přátelství. Slunce vychází v ložnici, celý den se točí kolem domu a kolem Milešovky a západ Slunce vidíte od velkého rodinného stolu při skvělé večeři.

Poskytovatelem je:
Mgr. Leoš Čermák
Na Kopečku 1280/7
180 00 Praha 8
IČ 67412289
e - mail leos. cermak@nk7.cz

zapsán v živnostenském rejstříku u Živnostenského úřadu Úřadu městské části Praha 8 od 19.1.1998

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Vybavení celé chalupy je nové, tedy uvedené do provozu v létě 2021.Pohodlně u nás strávíte týdenní dovolenou a nic vám nebude scházet. Můžete si nás vybrat i jako místo, kde strávíte pár dní na homeoffice a děti si budou užívat krásné přírody kolem nás. Bydlíme v domě vedle chalupy a jsme připraveni pomoci s čímkoli, co vás napadne.

Příjezdová cesta a parkování

Přímo před domem jsou dvě parkovací místa pro naše hosty.

Stravování

Asi dva kilometry od nás je klasická venkovská hospoda a obchod. Jezdí k nám Rohlík. cz a také Košík. cz - můžete si něco uvařit a upéct, třeba vám pomůžeme.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Ubytování je poskytováno primárně v prvním patře domu, kde je samostatná ložnice s koupelnou a toaletou. Z ložnice si můžete otevřít dveře na malou terasu a snídat za svítání. Ve velkém pokoji je plně vybavená kuchyně s velkým jídelním stolem a rozkládací sedačka, na které se pohodlně vyspí dva dospěláci. V přízemí je pak k dispozici velká sednice s kuchyňským koutem, malým jídelním stolem, dvojpostelí a opět rozkládacím gaučem - přistýlkou pro dva nocležníky. Přes chodbu pak najdete samostatnou koupelnu se sprchou, WC, pračkou, sušičkou a saunou.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Příroda, procházky, výlety, Milešovka [https: //cs. m. wikipedia. org/wiki/Milešovka], Kaple sv. Václava [https: //cs. m. wikipedia. org/wiki/Kaple_svatého_Václava_(B%C3%ADlka)], Cesta přátelství [https: //cs. wikipedia. org/wiki/Cesta_přátelstv%C3%AD], klid a pohoda. Milešovka je hora, která vás jednou nadchne a zůstane v srdci napořád. Budete se vracet.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 osob, 3 ložnice)

3000,- kčza a noc - LÉTO
3000,- kčza a noc - ZIMA
3000,- kčza a noc - MIMO SEZÓNA
20000,- kčSILVESTR:
Jednorázově 1200 Kč za úklid.
Minimální účtovaná délka pobytu 2 noci (případně volejte).

Berete s sebou psa? Po zkušenostech s předcházejícími chlupáči účtujeme poplatek 300 Kč

Záloha na pobyt 1-4 dny 100 % ceny, záloha na pobyty 5 dní a více 50 % ceny. Doplatek na místě kartou nebo hotově. Na pobyt můžeme vystavit fakturu, případně můžete čerpat příspěvek zaměstnavatele.

Během letních prázdnin upřednostňujeme týdenní pobyty.
V ceně - elektřina, voda, ručníky, povlečení, základní hygienické a úklidové potřeby, tablety do myčky, přípravky na nádobí, utěrky, kafe, čaj apod.

Objekt je striktně nekuřácký. V prostorách venkovní "pařírny" je kouření povoleno - kouření škodí zdraví.

Večírky nejsou povoleny. Ohňostroje nejsou povoleny nikde v blízkosti - CHKO

Kontakty - Chalupa Bílka 33

Adresa chalupy: Bílka 33

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 337 683
Web:
www.bilka.cz

Chalupa Bílka 33 - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Bílka 33.

Chalupa pod Milešovkou
Chalupa Milešov, Milešov 126, obec Velemín 411 32Chalupa pod Milešovkou 1Chalupa pod Milešovkou 2Chalupa pod Milešovkou 3

Vítáme vás v klasické zděné chalupě z minulého století. Chalupa pod Milešovkou má výbornou polohu přímo v srdci Českého středohoří, jde o ideální místo pro výlety.... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1335)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>