Bílá hora Štramberk

Pronájem ve Štramberku, Kopec 82 - Chalupa, Beskydy

Bílá hora Štramberk - Štramberk
Bílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - ŠtramberkBílá hora Štramberk - Štramberk

Kapacita chalupy: 10 osob, 4 ložnice

Nabízíme Vám k ubytování luxusní a komfortně zařízený dům. V přízemí se nachází velká společenská místnost s krbovými kamny a plně vybavenou kuchyní. Nádherný výhled na celý Štramberk a jeho okolí si užijete z velké terasy. V přízemí se nachází dva dvoulůžkové pokoje. Samozřejmě nechybí koupelna se sprchou a samostatné WC.

V patře se nachází rovněž dva pokoje. První je stejně jako v přízemí dvoulůžkový a druhý je vybaven čtyřmi jednolůžkovými postelemi. Mezi pokoji se nachází odpočinková část, ve které můžete relaxovat. I v horním patře se nachází koupelna se sprchou a vanou a rovněž samostatné WC.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete s našimi službami spokojeni.

Přejeme Vám příjemný pobyt.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Nabízíme Vám k ubytování plně zařízený dům. V objektu je kompletně vybavená kuchyň a velká společenská místnost s jídelnou. Nechybí také televize s českými a satelitními programy, rádio a také je k dispozici Playstation nejen pro děti. V objektu se nachází i dětský koutek. K dispozici je také zdarma internet s wi - fi. Nabízíme Vám také možnost grilovaní a posezení přímo na velké slunné terase. U nás si můžete také uschovat Vaše jízdní kola a lyže.

Příjezdová cesta a parkování

Bezplatné parkování je k dispozici přímo u domu a to pro dvě - tři vozidla. Pro více vozidel je nutné využít veřejného parkoviště. Pro více informací o parkování kontaktujte prosím správce.

Stravování

Ve Štramberku a okolí nejdete také:
Kaufland, Lidl a Tesco v Kopřivnici
Malé obchůdky a potraviny přímo ve Štramberku
Mnoho restaurací a barů ve Štramberku a okolí najdete na:
www. ceske - hospudky. cz a na www. tripadvisor. cz
Velká nákupní centra v Ostravě a Olomouci

Pokoje a ložnice na chalupě:

Přistýlky: 2

V přízemí se nachází dva dvoulůžkové pokoje.
V patře se nachází rovněž dva pokoje. První je stejně jako v přízemí dvoulůžkový a druhý je vybaven čtyřmi jednolůžkovými postelemi.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Ve Štramberku můžete také využít koupaliště, minigolf a tenisové kurty v Libotíně.
Pro adrenalinový zážitek můžete využít půjčovny čtyřkolek či horolezecké stěny.
Ve Štramberku také nechybí plno přírodních úkazů, například jeskyně Šipka, arboretum, Národní sad.
V zimním období si můžete zalyžovat v nedaleké Kopřivnici na Červeném kameni.
V nedalekém okolí můžete také navštívit muzeum automobilky Tatra, hrad Štramberská trůba s rozhlednou, muzeum Emila Zátopka a městský pivovar. Jeskyni šipku, rozhlednu Bílá hora, botanickou zahradu, minigolf a tenis Štramberk - Libotín, bowling centrum Kopřivnice, muzeum klobouků TONAK Nový Jičín. Do 30 km pak krytý aquapark s atrakcemi, dvě přehrady, rozsáhla zřícenina hradu Hukvaldy, Rožnovský valašský skanzen v přírodě, zámky Kunín, Nový Jičín, hvězdárna, golfové hřiště. Lanový park, paragliding, parašutismus, vyhlídkové lety, trampolíny, painball, solná jeskyně, cyklotrasy, hora Radhošť s pohanským bohem Radegastem, Lysá hora(nejvyšší vrchol Beskyd) a mnoho dalších hor a kopců.
Celé široké okolí je velmi vhodné pro pěší a cyklo turistiku.
V objektu nabízíme také možnost uskladnění a uzamčení kol.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 10 osob, 4 ložnice)

1,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Zavolejte nám a my Vám rádi upravíme cenu na míru, třeba i podle počtu hostů. Tak neváhejte a volejte na +420 604 548 750.
Pobyt je k dispozici celoročně, v libovolně zvoleném termínu.
V ceně je zahrnut rekreační a lázeňský poplatek, internet, ložní prádlo, ručníky a všechny energie.
Nelze platit platební kartou.

Check - in probíhá mezi 15: 00 - 18: 00
Check - out probíhá mezi 8: 00 - 11: 00

Přejeme Vám příjemný pobyt.
Zavolejte nám a my Vám rádi upravíme cenu na míru, třeba i podle počtu hostů. Tak neváhejte a volejte na +420 604 548 750.

Kontakty - Bílá hora Štramberk

Adresa chalupy: Kopec 82

 
Zavolejte nám a my Vám rádi upravíme cenu na míru, třeba i podle počtu hostů. Tak neváhejte a volejte na +420 604 548 750.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
604 548 750
Web:
bilahorastramberk.cz/cs

Bílá hora Štramberk - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Bílá hora Štramberk.

Napsat majiteli (id objektu: 366)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>