Ubytování Františkovi

Pronájem v Chlumci nad Cidlinou, Starobranská 41/III - Chalupa, Východní Čechy

Ubytování Františkovi - Chlumec nad Cidlinou
Ubytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad CidlinouUbytování Františkovi - Chlumec nad Cidlinou

Kapacita chalupy: 7 osob, 2 ložnice

Nabízíme ubytování v rodinném domku s podkrovím v klidné jednosměrné ulici blízko centra městečka, bydlíte tedy v klidu a přitom je to jen kousek za nákupem potravin, do restaurace, za zmrzlinou...
U domu je menší zahrada se zahradním nábytkem, lehátky, krbem, grilem a venkovní sprchou na solární ohřev vody a pískovištěm.
Před samotným vstupem do domu je krytá veranda s posezením.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

KUCHYNĚ - plně vybavena běžným nádobím, utěrky k dispozici, sklokeramický sporák s el. troubou,
mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kapslový kávovar, topinkovač,...
OBÝVACÍ POKOJ - k dispozici WiFi.
KOUPELNA - bojler 125 l, pračka, přímotop k vytopení místnosti, el. žebřík k sušení ručníků, fén.
SPÍŽ - lednice, lednice s mrazákem, žehlička, sušák na prádlo, dětská vanička, dětský nočník, vysavač, potřeby pro drobný úklid,...
ZAHRÁDKA - venkovní posezení (stůl pro 6 osob, houpací lavice), 2 lehátka, slunečník, zahradní sprcha (jen v letní sezóně), krb, gril, pískoviště

V ceně objektu je započítáno povlečení, ručníky, osušky k venkovní sprše, utěrky a závěrečný úklid.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné na veřejných parkovacích stáních v ulici před domem nebo v přilehlých ulicích, popř. před vraty objektu. Na zahrádce u domu parkovat nelze.

Stravování

Ubytování je bez stravování, k dispozici je plně vybavená kuchyně. V okruhu 50 - 600m od objektu jsou restaurace, prodejny pizzy a kebabu (zajišťují rozvoz), obchody s potravinami..
Nákup potravin,, Slunečnice“ (150m), ,, Večerka“ (po - pá: 7 - 18,so+ne: 7 - 12 hod)(200m), Penny market (400m), Lidl (1100 m), na náměstí masny, ovoce - zelenina, …
Stravování: restaurace se zahrádkou,, Stará Brána“ (50m), ,, Hotel Grand“ (250m), restaurace se zahrádkou,, La Putika“ (350m), ,, Zámecká restaurace“ (600m), v letních měsících,, Zámecká restaurace Terasa“ (900m), pizza sebou: ,, PePe“ (200m), ,, Ponte“ (600m), ,, Kebab U Jelena“ (400m), ,, Rychlé občerstvení Dvořáčkovi“ (250m).
Posezení: Cukrárna Daškovi (230m),, Garáž bar“ (400m), ,, kavárna Alegria“ (420m), Zámecká kavárna,, Oranžerie“ ( 900m), rodinný pivovar,, Vackovi“ (300m, v létě na zahrádku 70m).

Pokoje a ložnice na chalupě:

.
PŘÍZEMÍ: předsíň. Kuchyně (stůl pro dva). Jídelna s velkým rozkládacím stolem a gaučem. Obývací pokoj s velkou sedačkou. Koupelna s vanou a WC. Spíž (lednice). Chodba s úzkými točitými (! ) schody do podkroví. V případě, že by měl někdo problémy se schody, lze připravit lůžka v přízemí (2 osoby rozkládací gauč v jídelně, 1 osoba rozkládací sedačka v obýváku)

PODKROVÍ: Pokojík pro 2 osoby (1x manželská postel). Velká ložnice pro 5 osob (1x manželská postel, 3x jednolůžko, dětská postýlka (v případě potřeby další - cestovní postýlka). Lodžie s posezením a pohovkou.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Přímo v našem městečku můžete navštívit:
Zámek Karlova Koruna s rozlehlým parkem (950m)
Městské muzeum Loreta (850m)
Četnickou stanici (muzeum) (700m)
vyhlášené koupaliště (800m) (v letních měsících každý čtvrtek festival,, Chlumecké hudební léto“)
zábavný areál nejen pro rodiče s dětmi Fajn Park (2km)
přístupný hřebčín,, Ostrov“ (3,2 km pěšky, 5,8 km po silnici autem)

Celé okolí je vhodné pro cykloturistiku - velké množství značených tras, kopce u nás nehledejte :-).

Pro držitele celorepublikové povolenky nebo povolenky pro východní Čechy je možnost rybaření na zdejší řece Cidlině a Bystřici, v blízkém okolí na písácích Štít (5 km), Kosičky (10km), Roudnice (14km)…

V okolí do 40 kilometrů:
zámky Pardubice (30km), Kačina (25km), Hrádek u Nechanic (25km); hrad Kunětická Hora (32km); historická centra měst Pardubice (30km), Hradec Králové (30km), Kutná Hora (30km), lázeňská města Poděbrady (25km), Lázně Bohdaneč (20km); krytý plavecký bazén Hradec Králové, Pardubice, Kolín (30km), Muzeum východních Čech Hradec Králové, Muzeum hraček Stuchlíkovi – Nový Bydžov (10km), Muzeum veteránů Radovesnice II (11km); Slavníkovské hradiště Libice nad Cidlinou (24km), Muzeum Keltů Dobšice (16km), Archeopark Všestary (32km); Národní hřebčín Kladruby nad Labem (14km); …..
Tongo - zábavní park pro děti - Hradec Králové (30km).

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 7 osob, 2 ložnice)

13 000,- kčza a týden - LÉTO
12 000,- kčza a týden - ZIMA
- Při příjezdu na místo vybíráme VRATNOU KAUCI pro případ poškození objektu ve výši 2 000 Kč.
- PLATBA: První POLOVINA dané částky bude uhrazena na účet pronajímatele po zaslání a následném potvrzení rezervace.
Druhá POLOVINA nejpozději 14 dní před začátkem pobytu - rovněž na účet pronajímatele.
(Je-li pobyt smluven pouze 14 dní dopředu, žádáme uhrazení druhé poloviny částky 1 týden před nástupem na pobyt. Při smluvení pobytu v době kratší, než jeden týden žádáme o úhradu rovnou celé částky za pronájem)
- STORNO POPLATKY: Při zrušení rezervace vracíme uhrazenou částku. Je-li pobyt zrušen v době KRATŠÍ NEŽ 14 DNÍ před započetím pobytu - vracíme pouze polovinu částky za pobyt.
- REZERVACE: V ZIMNÍ SEZÓNĚ je z důvodu vytápění objektu nutné rezervovat pobyt nejméně týden dopředu, v LETNÍ SEZÓNĚ z provozních důvodů alespoň dva dny dopředu.
- ČAS UBYTOVÁNÍ A ODJEZDU: Ubytování je vždy možné od 15 hodin, vyklizení objektu v den odjezdu do 10 hodin.
- V OBDOBÍ od 15.6. do 31.8. pronajímáme POUZE TÝDENNÍ POBYTY (od soboty do soboty)!
Letní sezóna: 1.5. - 31.8. Cena je konečná (včetně všech energií)
Zimní sezóna: 1.9. - 30.4. K ceně za pronájem bude připočítána spotřebovaná elektrická energie dle aktuálního ceníku dodavatele.

Kontakty - Ubytování Františkovi

Adresa chalupy: Starobranská 41/III

 
ve všední den prosíme telefonické kontakty až v odpoledních hodinách (po 16. hodině)
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
604 254 707 (všední dny odpol)
Web:
www.frantiskovi.cz

Ubytování Františkovi - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování Františkovi.

Chata Štít
Chata Štít, Štít ev. č. 52Chata Štít 1Chata Štít 2Chata Štít 3

Krásná Chata u pro střed zahrady s dřevěnou šindelovou střechou, s dřevěnou kůlnou ve které je možnost parkovat, celkové oplocení dobré pro volnost zvířecích miláčku, ležící... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 922)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>