Holiday Home

Pronájem ve Slapech, Slapy osada Lahoz ev. č. 122 - Chata, Střední Čechy

Holiday Home - Slapy
Holiday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - SlapyHoliday Home - Slapy

Kapacita chaty: 4 osob, 2 ložnice

Letní sezona 07 - 08/2024,pobyt od soboty - do soboty.
Cena 42000 Kč/ 7 nocí.
Příjezd SOBOTA od 16: 00 do 18: 00 hodin
Odjezd SOBOTA do 9.00.hodin
Pobyt vhodný pouze pro dospělé a pro děti od 12 let.


Prostorný, nadstandardně nově zrekonstruovaný (PLNĚ EKOLOGICKÝ - tepelné čerpadlo, vlastní čistička odpadních vod) zařízený dům o rozloze 120 m² s venkovním bazénem pro 4 osoby (bazén v provozu do 15.9.v závislosti na počasí).
Dům se nachází v klidné osadě Lahoz v oblíbené obci Slapy, v bezprostřední blízkosti Slapské přehrady, necelých 35 km od Prahy a golfového hřiště Golf Slapy ( 1 km ) [www. golfslapy. cz], které patří k nejoblíbenějším v České republice.
Dům je vybavený dvěma samostatnými dvoulůžkovým ložnicemi, obě mají výhled na terasu a do klidné krajiny - lesa, z toho jedna z ložnic má přímý vstup na terasu.
V obývacím pokoji je velký jídelní stůl, krb, prostorná sedačka, smart TV se satelitem (NETFLIX), neomezené WiFi.
Kuchyně je vybavená lednicí s mrazákem, myčkou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a toustovačem.
Velká koupelna s oknem a krásným výhledem do přilehlého lesa má prostorný sprchový kout, umyvadlo a pračku. Vedle koupelny je samostatné WC s oknem.
K domu přináleží uzamykatelný sklep, kde je možné uložit kola, nebo rybářské náčiní.
Dům má velkou terasu zčásti zastřešenou. Na zahradě je možnost využít posezení v pergole s letní kuchyní a grilem.
Pro milovníky vodních sportů (skútry) zajistíme parkování v Marině Slapy Lahoz.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

V obývacím pokoji je velký jídelní stůl, krb, prostorná sedačka, smart TV se satelitem, FREE NETFLIX. Neomezené WiFi.
Kuchyně je kompletně vybavená lednicí s mrazákem, myčkou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a toustovačem.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na vlastním pozemku před objektem pro 2 auta. Dobíjení pro elektromobily za poplatek.

Stravování

Nejbližší restaurace Ztracený Mlýn 300m, Restaurace u Fousatého dítěte 1,2km nebo Restaurace Golf Slapy 1km, ve Slapech je menší obchod s potravinami, lékař a pošta 1,5 km. Ve Štěchovicích je řezník, potraviny, ovoce - zelenina, kavárna Ella, přístaviště parníků (7 km).

Pokoje a ložnice na chatě:

Dům má 2 ložnice. Dvě ložnice se nacházejí na patře v obytné části a mají výhled na terasu a do klidné krajiny, přilehlého lesa, z toho jedna z ložnic má přímý vstup na terasu.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Milovníci golfu mohou využít přilehlé golfové hřiště Golf Slapy sv. Jan ( 1 km ) [www. golfslapy. cz], které patří k nejoblíbenějším v České republice. V areálu se nachází restaurace, která je otevřena nejen pro golfisty, ale pro všechny milovníky dobrého jídla.

Dům je vzdálen ca. 400m od Slapské přehrady, kde je možnost koupání na neveřejné pláži, kam chodí pouze osadníci.
Okolí Slapské přehrady nabízí mnoho krásných panoramat vhodných jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Na své si přijdou díky okolním lesům i houbaři.
Pro milovníky vodních sportů ( skútry) zajistíme parkování v Marině Slapy Lahoz.
Pronájem šlapadel, kánoí a motorových člunů je možný v blízkém kempu Skalice (3 km) nebo Rabyně
(8 km).
Od kempu Skalice ( 3 km ) několikrát denně vyjíždí parník, ze kterého si užijete výhled na krásy Slapské přehrady. Dostanete se jím do všech okolních kempů.


V blízkém okolí se nachází oblíbený lanový park ( 15 km ) [www. lanovyparkslapy. cz] a tzv. Střed českého království, který je vyznačený třemi kamennými kříži.

Zámek Mníšek pod Brdy se třemi nárožními věžemi leží v centru města, přitom je obklopen parkem s rozlehlým rybníkem. Zámek byl sídlem nižší šlechty, která tu setrvala až do období první republiky. A právě atmosféru této doby můžete na zámku zažít. Prohlídkové trasy vás provedou reprezentačními místnostmi se zámeckou kaplí nebo soukromými pokoji posledních majitelů z rodu Kastů [www. zamek - mnisek. cz/cs]

V areálu zámku Dobříš ( 20 km ) [www. zamekdobris. cz/cs] se nachází příjemná Zámecká restaurace s kavárnou. V letních měsících je možno posedět v letní zahrádce přímo na zámeckém nádvoří.


Ve Farmě Michael ( 13 km ) [https: //farmamichael. cz/aktivity/] se nachází prvotřídní golfové tréninkové hřiště pro zkušené hráče, ale i pro začátečníky, najdete zde posilovnu, můžete si zajezdit na koních, k dispozici je i hřiště na volejbal, nohejbal, tenisový kurt., wellness s finskou saunu, vířivku, venkovní bazénem. Maximální kapacita wellness centra je 5 osob a nutno rezervovat alespoň 2 dny předem. Vstup do bazénu jen v omezeném počtu hostů.


Zábavní centrum TEPfactor Slapy ( 10 km ) [www. tepfactor. cz/cze] nabízí dobrodružství v mnoha různých podobách a najdete ho v Chotilsku nedaleko Slapské přehrady.

Wellness centrum Měřín ( 20 km ) [www. volareza. cz/wellness - centrum - merin] nabízí aquapark s tobogánem, SPA služby, sportovní halu, kde se nachází dva squashové kurty, můžete si zacvičit v posilovně s aerobní zónou nebo si zahrát tenis. Ve víceúčelové hale lze hrát volejbal, nohejbal, basketbal, florbal nebo sálový fotbal. Najdete zde i bowlingovou hernu, venkovní kurty, půjčovnu lodiček, šlapadel, kanoí, paddleboardů a kol. Sportovní potřeby a pomůcky na míčové hry a stolní tenis lze zapůjčit v recepci wellness centra. Tělocvičnu lze využít i na skupinová cvičení.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 4 osob, 2 ložnice)

42000,- kčza a týden - LÉTO
Úhradu objednaného pobytu provádí klient formou 50% zálohy z celkové ceny, splatné na účet pronajímatele po závazném objednání termínu.
Rezervace termínu se stává platnou zasláním zálohy na bankovní účet pronajímatele.
Zbylých 50% ceny pobytu uhradí klient na účet pronajímatele do 30 dnů před nástupem pobytu.

STORNOVACÍ PODMÍNKY
Při zrušení objednaného pobytu bude pronajímatel účtovat následující storno poplatky:
do 60 dnů před nástupem 20% z celkové částky za ubytování
59–31 dnů před nástupem 30% z celkové částky za ubytování
30–15 dnů před nástupem 50% z celkové částky za ubytování
14–0 dnů do nástupu 100% z celkové částky za ubytování

Na platebních kartách blokujeme hostům částku na celkovou cenu pobytu.
Provádíme předběžnou autorizaci platebních karet hostů před skončením období, kdy je možné bezplatné storno.
Přijímáme následující typy karet: Visa, Euro/Mastercard.

Majitel při nástupu pobytu vybírá kauci ve výši 10 000 Kč, která se při ukončení pobytu vyúčtuje (energie, případné škody).
Kauce se hradí v hotovosti na místě při nástupu.

Klient má právo kdykoliv odstoupit od rezervace a to výhradně písemnou formou. Odstoupení se řídí storno podmínkami. Zrušení smluvního vztahu nastává okamžikem doručení tohoto oznámení pronajímateli.

Příjezd SOBOTA od 16:00 do 18:00.
Odjezd SOBOTA do 9.00 .

Hosté musí při rezervaci poskytnout adresu a telefonní číslo.

Věková hranice pro rezervaci: minimální věk: 21 .
Letní sezona 07-08/2024 , pobyt od soboty 16:00 -příjezd do soboty 09:00 -odjezd, cena 42.000 Kč/týden/7 noci.
Pobyt vhodný pouze pro dospělé a pro děti od 12 let.

Kontakty - Holiday Home

Adresa chaty: Slapy osada Lahoz ev. č. 122

Rezervace:
napsat majiteli

Holiday Home - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Holiday Home.

Chalet Slapy
Chata Přestavlky, Přestavlky 896Chalet Slapy 1Chalet Slapy 2Chalet Slapy 3

Romantická chatka uprostřed Golfového resortu na Slapech, nedaleko koupání/pláže na Slapech. Chata má plně vybavenou kuchyňku, pohodlnou koupelnu, příjemnou terasu a zahradu s ohništěm. Ideální pro... zobrazit detail

Chata Na Pískách
Chata Davle, Sázava u Davle č.ev.237Chata Na Pískách 1Chata Na Pískách 2Chata Na Pískách 3

Chata na velkém udržovaném pozemku, vhodná pro rodiny s dětmi - množství zábavy na zahradě. Pronajímá se přízemí chaty, včetně venkovní terasy a přístřešku pro auto... zobrazit detail

Chalupa V Ráji - Slapy
Chalupa Čím, osada V Ráji 0309Chalupa V Ráji - Slapy 1Chalupa V Ráji - Slapy 2Chalupa V Ráji - Slapy 3

• během pobytu lze smluvit privátní masáž, aby byla Vaše dovolená skutečným relaxem jak se patří. Navíc není potřeba nikam jezdit, paní masérka dorazí přímo za... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 1040)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>