Chata Výhled

Pronájem v Nepomuku - Chata, Střední Čechy

Chata Výhled - Nepomuk
Chata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - NepomukChata Výhled - Nepomuk

Kapacita chaty: 5 osob, 2 ložnice

Chata Výhled s vířivým bazénem a krásným výhledem do krajiny se nachází u lesa na polosamotě v obci Nepomuk pod Třemšínem (místně Zalány pod lesem) v nadmořské výšce 662 m. n. m., na samé hranici CHKO Brdy na jižním slunečném svahu středních Brd. Kolem objektu je oplocený pozemek 1500 m2.
Z chaty Výhled se můžete kochat výhledem na Třemším 827 m. n. m. a na rožmitálský kraj. Za pěkného počasí je vidět vrcholky Šumavy.
V blízkosti chaty se nachází několik významných brdkých vrcholů např. nejnavštěvovanější a druhý nejvyšší vrchol Brd Praha 862 m. n. m. (přibližně 3km severozápadně od chaty), Malý Tok 843 m. n. m. (cca 1 km severně lesem od chaty, nebo stezkou 3 km), Plešec 786 m. n. m. (cca 1 km severovýchodně od chaty) a mnohé další naleznetel opodál. Pokud Vás však zajímá historie místa, navštivte v Rožmitále pod Třemšínem Podbrdské muzeum [www. podbrdskemuzeum. cz]. V nedaleké Příbrami se nachází např. muzeum horníků, ale i jiné kulturní památky [muzeum - pribram. cz].
Navštívit můžete např Březnický zámek, zámek Blatná, klášter Svatá Hora v Příbrami, zámek Kozel, hrad Radině, hrad Zvíkov, zámek Orlík.

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

K dispozici vinotéka, pro větší pohodu na chatě Výhled.
Terasa s venkovním sezením s možností grilování.
Trampolína pro děti.
Wi - Fi připojení zdarma.
Možnost využití vířivého venkovního bazénu na terase v období červen - září. Bližší informace na dotaz.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo před chatou pro 1 - 2 auta.

Stravování

Stravování vlastní, plně vybavená kuchyň s vestavěnou myčkou, vestavěnou troubou a sklokeramickou varnou deskou. K dispozici rychlovarná konev, mikrovlnná trouba, lednice se samostatným mrazákem.
V místě pobytu je možnost využít služeb on - line nákupu od společnosti Rohlík. Nákupy lze pořídit i v blízkém městě Rožmitál pod Třemšínem.

Pokoje a ložnice na chatě:

1x pokoj s dvoulůžkem
1x pokoj s 3 samostatnými lůžky
V přízemí rozkládací sedačka.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V těsné blízkosti chaty se nacházejí turistické stezky, cyklostezky, a při sněhové nadílce běžecké stezky. Z chaty Výhled je jen “skok” do lesa, kde můžete sbírat houby, borůvky, nasednout na kolo a najet na cyklostezku, nebo se jen tak procházet za krásami brdských hvozdů.
Po návratu z výletu můžete u nás relaxovat ve venkovním vířivém bazénu umístěným na terase s překrásný výhledem do kraje.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 5 osob, 2 ložnice)

23000,- kčza a týden - LÉTO
16000,- kčza a týden - ZIMA
15000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Nabízíme chatu ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.
Vytápění objektu (podlahové topení), el. energie, teplá a studená voda v ceně nájmu.

Objekt max. kapacita 5 osob (včetně dětí 2 - 18let).

Dům nepronajímáme skupinám na párty, oslavy atd.!!!

Cena objektu při obsazenosti maximálně 5-ti osobami.


Vířivý venkovní bazén na období červen - září při objednání předem. Vířivý venkovní bazén je možné objednat pouze na celou dobu pobytu. Bližší informace na dotaz.

Vratná kauce vybírána v den příjezdu 4.000,- Kč v hotovosti.

Závěrečný úklid neprovádíme. Hosté si po sobě uklízí sami.
Vířivý bazén a plynový gril, bližší informace na dotaz.

OBJEDNÁVKY TERMÍNU dohodou předem, neboť chatu využívá zejména rodina, přátelé a obchodní partneři, pro předběžný náhled se snažíme blokovat termíny on-line! Děkujeme za pochopení..
Letní sezóna: 29.6. - 31.8.
Zimní sezóna: 1.12. - 31.3.
Mimo letní sezónu: prodloužený víkend(čt-ne) 9.500,- Kč, ostatní dny dohodou.
Nepronajímáme dům na párty, oslavy a podobné akce!!!

Kontakty - Chata Výhled

 
E-mail: chatavyhled@seznam.cz
Rezervace:
napsat majiteli

Chata Výhled - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Výhled.

Napsat majiteli (id objektu: 2164)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>