Chata MARŤA

Pronájem ve Stříbrné Skalici, osada Spálený ev. č. 555 - Chata, Střední Čechy

Chata MARŤA - Stříbrná Skalice
Chata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná SkaliceChata MARŤA - Stříbrná Skalice

Kapacita chaty: 8 osob, 4 ložnice

Chata je velmi útulná, čistá a vzdušná. Má dva prostorné balkony s možností posezení v deštivém počasí s romantickým výhledem do údolí. Nachází se v osadě Spálený. Leží v 450 m. n. m. Jsou zde překrásné lesy, které přímo vybízí k procházkám a houbaření. Pěší turistika i kolo jsou výzvou pro celou rodinu. Nedaleko se nachází řeka Sázava a mnoho ideálních zastávek pro vodáky. 1 km od chaty najdete posezení v restauraci na Marjánce kde výtečné vaří. Přímo ve Stříbrné Skalici se nachází restaurace,, U dvou čertů"dále cukrárna, trafika, pošta, potraviny. V obci Ondřejov můžete navštívit proslulou hvězdárnu a o pět km dál se nachází malebná vesnička Hrusice s rodným domem národního umělce Josefa Lady. A také Ladovo muzeum. Nejbližší město je Sázava. Zde najdete lékárnu, poštu, Tesco, cukrárna, kavárna, kino a kulturní vyžití. Je zde i Sázavský klášter a svézt se můžete posázavským Pacifikem!

napsat majiteli

Vybavení chaty k pronájmu

Uvnitř lednice, rychlovarná konvice, rádio, mikrovlnka, nádobí do kuchyně. Venku zahradní nábytek, malé pískoviště, bazén, slunečník, houpací síť, gril a ohniště.

Příjezdová cesta a parkování

Možnost 1 auto na pozemku u chaty. Další auta do 200m vzdálenost.

Stravování

Vybavená kuchyň, restaurace na Marjánce 1,3 km, restaurace u dvou čertů 2,2 km, restaurace na Propasti 5,5 km.

Pokoje a ložnice na chatě:

V přízemí jsou dvě samostatné ložnice vždy s dvoulůžkovými postelemi a místnost na ukládání potravin. V prvním podlaží se nachází samostatné WC a umývárna s umyvadlem, společenská místnost s vybavenou kuchyní a s prostorným balkonem včetně sušáku na prádlo. V druhém podlaží je koupelna s WC a umyvadlem, jedna ložnice s dvoulůžkem a jedna ložnice s gaučem a dalším balkonem.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Přímo v objektu deskové hry, šipky, pískoviště. 1 km koupání v řece Sázava, 5 km od chaty astronomická observatoř Ondřejov, 12 km Ladovy Hrusice (muzeum) 10 km Sázavský klášter, 3 km sportovní rybaření na rybníce Hruškov, Skanzen v Kouřimi 20 km, přírodní rezervace Voděradské bučiny 3 km, Farmapark Soběhrdy 16 km.

Ceník pronájmu chaty (kapacita: 8 osob, 4 ložnice)

15000,- kčza a týden - LÉTO
10000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
Projekt je v provozu od 1.dubna do 31. října.
Spotřebovaná elektřina dle skutečného stavu elektroměru.
Polovina částky (nevratná záloha) zaplatí klient při potvrzené rezervaci na číslo účtu, které obdrží emailem a druhou část platby nejpozději 10 dnů před nástupem pronájmu na tentýž účet.
Letní sezóna:od 1. června do 31. srpna
Zimní sezóna:

Kontakty - Chata MARŤA

Adresa chaty: osada Spálený ev. č. 555

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
733 602 620

Chata MARŤA - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata MARŤA.

VILA
Vila Sázava u Benešova, Školská 196, Sázava 28506VILA 1VILA 2VILA 3

Vila se nachází uprostřed města Sázava, poblíž řeky Sázavy. Malebné Posázaví, velká oplocená uzamykatelná zahrada s altánem, vhodná pro vyžití dětí a odpočinek dospělých. Přestože objekt... zobrazit detail

Pronájem chaty
Chata Kostelní Střimelice, č 162Pronájem chaty 1Pronájem chaty 2Pronájem chaty 3

Pronájem zděné přízemní chaty 4+1,pro 1 až 6 osob. Chata se nachází na polosamotě 50 m od lesa u potoka v malé vesničce Kostelní Střimelice osada... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 2034)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>