Chalupa u Fanouše

Pronájem v Záluží, Sušice - Záluží 4 - Chalupa, Šumava

Chalupa u Fanouše - Záluží
Chalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - ZálužíChalupa u Fanouše - Záluží

Kapacita chalupy: 5 osob, 3 ložnice

Nově zrekonstruovaná zateplená chalupa, bez nutnosti obsluhy vytápění. Nachází se na konci malé vesnice a je oplocená uzavřeným plotem. Z balkonu nádherný výhled na šumavské vrchy, za chalupou turistická stezka spojující trasu ze Sušice až na blízký hrad Kašperk. K pronájmu poskytujeme vrchní patro chalupy o rozloze cca 200 m2.Na své si přijdou cyklisté (v blízkosti dva cyklistické sjezdy) i rekreační cyklisté. U chalupy je velká zahrada a travnaté plochy, které k ní patří. Houbaření a sběr lesních plodů v blízkém lese je samozřejmostí.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyňská linka vybavená pro běžné vaření a pečení, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, toustovač. Ve spojené místnosti jídelní stůl se židlemi, konferenční stůl se sedačkou pro odpočinek. V obývací místnosti multifunkční kulečník, stolní fotbal, TV se satelitem, sedací souprava. V celém objektu WiFi připojení. Z obývací místnosti vstup na balkon. Na zahradě přenosné ohniště s grilem, přenosné sezení k ohni, sezení pod markýzou. Venkovní sezení ( také přenosné ) se slunečníkem, trampolína, nadzemní bazén 3m x 0,9 m ( výška hladiny cca do 80cm )

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu za zamčeným plotem nebo těsně před objektem na pozemku patřícím k chalupě.

Stravování

Objekt bez možnosti stravování ( možnost vlastního vaření ), nejbližší obchod v Sušici cca 5km.

Pokoje a ložnice na chalupě:

K dispozici jsou tři ložnice na spaní, každá se samostatným vstupem. První pokoj je vybaven manželskou postelí o rozměru 180 cm x 200 cm a dětskou postýlkou, druhý pokoj má dvě samostatná lůžka o rozměru 90 cm x 200 cm, třetí pokoj má jednu postel o rozměru 90 cm x 200 cm.

Výlety, sport a zábava v okolí:

V blízkosti lze navštívit řadu více i méně známých turisticky vyhledávaných míst. Například nedalekou rozhlednu na Sedle - keltské hradiště (vzdálenou cca 2 km), vyhlídku Kalovy s výhledem na Sušici, rozhlednu Svatobor. Na své si mohou přijít i vodáci - v Sušici lze zapůjčit lodě a sjet řeku Otavu. Pro vyznavače paraglidingu je v blízkosti startoviště na Svatoboru nebo v Kalovech. Pro objevitele hradů jsou v okolí k nalezení hrady: Rábí, hrad Kašperk ( natáčení pohádky Anděl Páně ), vodní hrad Švihov, kde se natáčela známá pohádka Popelka, nebo známý film Šašek a královna, hrad Velhartice a jiné. Reálná místa a příroda z natáčení seriálu Policie Modrava jsou Vám na dosah. Další typy na výlet: Prášilské jezero, Černé jezero, Čertovo jezero, jezero Laka. V zimě lyžování ve skiareálu Nezdice, Kašperky, Zadov, Churáňov, Železná Ruda - Špičák. Pro děti i dospělé vyžití v OFFPARKU SUŠICE www. offpark. cz. Další tipy na výlet: ZOO Lohberg, Velký Javor - VELKÉ JAVORSKÉ JEZERO S DĚTSKÝM POHÁDKOVÝM LESEM a jiné.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 5 osob, 3 ložnice)

15 000,- kčza a týden - LÉTO
15 000,- kčza a týden - ZIMA
12 000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
17000,- kčSILVESTR: pronajímáme pouze rodinám s dětmi
V případě provozu topení mimo sezónu 7,- Kč za 1Kwh dle odečtu elektroměru.
Ceník ubytování / pronájmu za 7 nocí vždy v termínu od soboty do soboty.
Vratná kauce 3 000,- Kč před nástupem.
Ubytování je bez stravy s možností vlastního vaření.
Jiné termíny po dohodě.

V ceně pronájmu je:
povlečení a ručníky dle počtu ubytovaných, veškeré vybavení kuchyně, automatická pračka, žehlička s žehlícím prknem, dětská postýlka, wifi, náklady na vodné a stočné
V ceně pronájmu není poplatek za domácího mazlíčka a za úklid.

Platební podmínky:
Nájemník je povinen zaplatit zálohu ve výši 50% celkové ceny pronájmu, nejpozději do 5 kalendářních dnů od rezervace. Zbývajících 50% ceny nájmu musí být pronajímateli uhrazeno nejpozději 30 kalendářních dní před začátkem pronájmu. Pronajímatel si ponechává právo odstoupit od smlouvy v případě, že výše uvedené termíny plateb nebudou ze strany nájemníka dodrženy.

Odstoupení od smlouvy - storno poplatky:
Nájemník má nárok odstoupit od smlouvy. V případě takového odstoupení náleží pronajímateli odškodné / storno poplatek ve výši:

a) zrušení rezervace v době od 60 dne do 30 dne před rezervovaným termínem – vrácení 50% zaplacené zálohy

b) zrušení rezervace v době kratší než 30 dnů před rezervovaným termínem – záloha nebude vrácena. Pronajímatel nevyžaduje žádný storno poplatek v případě, že nájemník najde za sebe náhradní osobu, která si nemovitost pronajme za stejných podmínek v uvedeném termínu. Nájemník má právo odstoupit od smlouvy o pronájmu, pokud na počátku pronájmu zjistí, že nemovitost nesplňuje základní hygienické normy, případně je z jiných závažných důvodů zcela neobyvatelná. V takovém případě tak musí učinit ihned v den nástupu při převzetí pronajímané nemovitosti. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Pronajímatel má právo odstoupit od smlouvy o pronájmu v případě výskytu objektivních závažných příčin, jako jsou živelné katastrofy, technické havárie apod., které znemožňují provozování nemovitosti. V takovém případě se vrací zaplacená záloha za pronájem v plné výši. Pronajímatel je oprávněn odstoupit od smlouvy o pronájmu v případě hrubého porušení Domovního řádu nájemníkem. V takovém případě je nájemník povinen na výzvu pronajímatele nemovitost opustit okamžitě a bez nároku na vrácení peněz za pronájem.

Domovní řád:
Vážení návštěvníci, níže je uveden domovní řád. Tento řád je povinen dodržovat každý ubytovaný bez výjimek. Prosíme o pečlivé přečtení.

Je zakázáno nájemci pronajmout objekt třetí osobě. K ubytování musí být každý host řádně přihlášen. Za tím účelem je povinen ihned při příchodu předložit občanský průkaz nebo platný cestovní pas. Týdenní ubytování je od soboty do soboty, nástup od 15 - 17 hodiny, odjezd od 9 -10 hodin (pokud není předem domluveno jinak). Užívat pronajatou chalupu může jen počet nahlášených osob. Zákaz pobývání nenahlášených osob. Při tomto porušení je nájemník povinen na výzvu pronajímatele nemovitost opustit okamžitě a bez nároku na vrácení peněz za pronájem. Ubytování psů a jiných zvířat PO DOHODĚ PŘEDEM A SOUHLASEM majitele. V celém objektu je PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ a používání ohně. Zároveň je zakázáno kouření z otevřených oken či dveří. Kouření je možné ve venkovních prostorách. Kouření v jakékoliv části objektu se trestá pokutou 10 000,-Kč. Rozdělávání ohně pouze ve venkovním prostoru ve vyhrazeném ohništi. V době od 22:00 do 7:00 jsou hosté povinni dodržovat noční klid. V chalupě nesmí hosté bez souhlasu majitele přemísťovat zařízení, provádět jakékoliv zásahy do elektrické sítě nebo jiných instalací. Nájemci je zakázáno připojovat do sítě vlastní zařízení sloužící k vytápění nebo chlazení obytných prostor. Je nutné dodržovat zásady bezpečnosti.
Host je POVINEN před opuštěním objektu CELÝ OBJEKT UKLIDIT, uzavřít vodovodní uzávěry, vypnout veškerá zařízení využívající elektrické sítě, zhasnout světla, zavřít okna a předat klíče od objektu pronajímateli - pokud není dohodnuto jinak. Pronajímatel neodpovídá za věci vnesené hostem do chalupy, dále za peníze a cenné věci (tzn. šperky apod.), včetně věcí v zaparkovaných autech. Za klenoty, peníze a jiné cennosti si odpovídá ubytovaný sám. Pronajímatel nenese zodpovědnost za zdraví ani život hostů. Za děti ručí a zodpovídá jejich zákonný zástupce. V zimním období je host povinen dbát opatrnosti při pohybu v okolí chalupy z hlediska nebezpečí úrazu padajícím zmrzlým sněhem, nebo rampouchy a z hlediska možnosti úrazu na náledí. V celém objektu a okolí je nutno udržovat čistotu a běžný pořádek. Vybavení v objektu je nájemce povinen užívat tak, aby nezpůsobil pronajímateli škody. V zimní sezóně je přístupová cesta k chalupě protahovaná, ale přesto Vám doporučujeme vzít si s sebou sněhové řetězy. Samozřejmě záleží na momentálních sněhových podmínkách. V den odjezdu pronajímatel přebraný objekt zkontroluje, přebere. Při zjištění jakékoliv škody je nájemce povinen pronajímateli škodu uhradit na místě v den předání před odjezdem. V případě dohody (za předpokladu sepsání protokolu o škodě s podpisem obou stran nájemce / pronajímatel) lze škodu uhradit převodem do 14-ti od data sepsání škodné události. Nájemce plně zodpovídá za škody, které vznikly jeho zaviněním nebo zaviněním všech ostatních účastníků pobytu (ztráta klíče - 500 Kč) Pokud dojde k jakémukoliv poškození objektu v interiéru nebo exteriéru a dále jejího zařízení / vybavení z nedbalosti nebo úmyslně, je host povinen škodu nahradit v plné výši původní ceny dle podmínek výše uvedených. Host ubytovaný na této chalupě je POVINEN dodržovat tento ubytovací řád. V případě, že jej poruší, či jinak hrubě poruší dobré mravy, má provozovatel právo smluvní poměr s ním ihned bez náhrady ukončit.
Odesláním rezervace a případnou úhradou ceny pobytu klient stvrzuje, že byl s těmito podmínkami obeznámen a zavazuje se je respektovat. Zákazník zaplacením pobytu potvrzuje, že jsou mu známy všechny podmínky pro pobyt na chalupě, že s nimi souhlasí a v plném rozsahu je přijímá.
Jsme rádi, že jste si zvolili právě naši chalupu a doufáme, že strávíte krásnou dovolenou, která vás přesvědčí k opakovaným pobytům u nás na chalupě na Šumavě.
V případě provozu topení 7,- Kč za 1Kwh dle odečtu elektroměru
Letní sezóna: od 1.6. do 31.8.
Zimní sezóna: od 1.12. do 28.2.

Kontakty - Chalupa u Fanouše

Adresa chalupy: Sušice - Záluží 4

 
Prosím, volat mezi 17.00 až 19.00 hod
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 199 553
Web:
www.ubytovanichalupasumava.cz

Chalupa u Fanouše - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa u Fanouše.

Pronájem chalupy
Chalupa Opolenec, Opolenec ev. č. 24Pronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Nově zrekonstruovaná chalupa na samém konci obce s úžasným výhledem Vám zaručí klid a pohodu. Chalupa disponuje kuchyní, koupelnou, samostatným WC, společenskou místností s krbem a... zobrazit detail

Chata Gerlinda
Chata Radešov, Kašperské Hory-Radešov 26Chata Gerlinda 1Chata Gerlinda 2Chata Gerlinda 3

Chata Gerlinda se nachází na polosamotě u lesa u řeky Otavy v obci Radešov 4Km od Kašperských Hor. Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi i... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 560)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>