Chalupa Na Hamrichu

Pronájem v Hořejším Vrchlabí, Bucharova 64 - Chalupa, Krkonoše

Chalupa Na Hamrichu - Hořejší Vrchlabí
Chalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší VrchlabíChalupa Na Hamrichu - Hořejší Vrchlabí

Kapacita chalupy: 8 + 2 osob, 3 ložnice

Vítejte v Krkonoších v Hořejším Vrchlabí - Na Hamrichu - na staré chalupě u potoka v moderním hávu.

Na sjezdovky to máme kousek. Kněžický vrch na dohled, Bubákov a Herlíkovice za humny. Ve Špindlu jste od nás za 15 minut autem. V centru Vrchlabí pěšky podobně. Hamerský potok nám bublá na zahradě pod chalupou, les a horské louky kvetou co by kamenem dohodil a houby kolem taky rostou. Sbírat je můžete třeba cestou na Žalý.

Jo a nemáme televizi. Chalupě nesluší. Zato máme společenskou místnost s knihami, deskovými a karetními hrami a projektorem, kde si filmy večer fakt vychutnáte a kde Vás děti nebudou rušit při klidném posezení v kuchyni a obýváku. Kuchyň má velký jídelní stůl a je plně vybavená se vším, na co si vzpomenete. V létě velkou zahradu s potokem, venkovním nábytkem, ohništěm, grilem, s houpačkou, lehátky i trampoškou a v zimě krbová kamna a finskou saunu pro zahřátí. Kola a lyže skladujete přímo v objektu v lyžárně/kolárně.

Na chalupě k dispozici zdarma 4 horská kola velikostí: 22"/XL pro +185cm (Superior), 19"/L pro +170cm (Author), dětské 24" pro 7 - 11 let (Specialized) a dětské 20" pro 5 - 8 let (Author Cosmic), viz. fotogalerie. Nenáročné cyklotrasy začínají v centru Vrchlabí (5 min na kole) směrem na Jilemnici nebo Černý důl. Další cyklotrasy na Benecko a okolo Žalý začínají u parkoviště Křížovky 3,8km po silnici nad chalupou. Kola Vám budou předaná v seřízeném stavu. 2 dětské cyklistické přilby a jedna dospělá k dispozici k zapůjčení.

Prostorná zahrada s Hamerským potokem nabízejí klid a osvěžení pro dospělé i spoustu zábavy pro děti: velká trampolína, houpačka, pískoviště a dětské posezení pro nejmenší, potok s čistou vodou pro zábavu i svlažení v parných dnech, nafukovací dětský bazén a vodní skluzavka z kopce, hračky a sportovní náčiní pro zábavu na trávě (badminton a líný tenis se sítí, petanque, frisbee, vodní pistole a další). V létě je zahrada 50% ve stínu vysokých stromů a 50% na slunci. To svoje si na zahradě najdou určitě všichni.

Komunikace s námi možno v CZ, ENG, DE a pomocí Translatoru vlastně jakkoliv; - ).

POZOR: Chalupa se nachází v blízké zástavbě trvale žijících sousedů a proto není vhodná k pořádání party, rodinných ani firemních oslav a večírků. Naopak je chalupa ideální pro rodiny s dětmi, díky skvěle vybavené herně (pro malé i teenagery) a spoustu vyžití dětí na zahradě i v okolí: velké dětské hřiště ve Strážném, hřiště, bazén, skatepark a koupaliště ve Vrchlabí. Důrazně prosíme návštěvníky o dodržování nočního klidu na zahradě i v chalupě. Toto je součástí smlouvy a domovního řádu chalupy. Děkujeme.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Plně vybavená kuchyň: lednice, mrazák, myčka, mikrovlnka, elektrická horkovzdušná trouba, indukční varná deska, digestoř, rychlovarná konvice, Nespresso kávovar, toustovač, topinkovač, rýžovar, popkornovač, kompletní sada nádobí, hrnců, příborů pro 8 - 10 osob. Velký jídelní stůl pro 8 - 10 osob.

V herně: deskové a karetní hry, knihy pro dospělé i pro děti (hodně knih o Krkonoších, Vrchlabí, Špindlu a okolí). Hračky pro děti, projektor pro připojení notebooku (HDMI) nebo pro USB Flash s filmy, TV obrazovka bez připojení na TV signál nebo internet jako zobrazovací jednotka pro filmy (HDMI / USB). PlayStation 4Pro + 12 her a Xbox 360 + 8 her. Po domluvě možno zapůjčit malé kytarové kombo Fender (10W) a basové kombo Fender (15W) pro muzicírování v chalupě (nástroje si přivezte vlastní).

V ložnicích jsou pro Vás připraveny vždy čistě povlečené postele, ručníky a prostěradla do sauny včetně náhradního povlečení a ručníků v případě potřeby.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 4 auta přímo u objektu: 1 stání těsně vedle vchodu a pro 3 další auta na vlastním pozemku 10 - 14m od domu na stejné úrovni jako vchod do domu. V zimě zajištěno odklízení sněhu a v létě sekání trávy (parkovací stání udržovaná). Příjezdová cesta po vedlejší udržované komunikaci.

Stravování

Vlastní stravování v plně vybavené kuchyni s velkým jídelním stolem. Doporučené restaurace ve Vrchlabí: Farma Steak & Fish, Botta Caffe, Restaurant Na Špeku, Pivovar Medvěd, Pivovar Hendrych, Café Lávka a Kavárna 7 štítů. Doporučené restaurace v okolí: Kněžická chalupa, Horská bouda Žalý, Obecní restaurace Strážné a mnoho dalších v okolí.
Případně lze zajistit dovoz jídla přímo na chalupu z místních restaurací a jídel (např. restaurace Zelená zahrada, restaurace Švejk aj. )

Pokoje a ložnice na chalupě:

Přízemí: vstupní hala, lyžárna/kolárna, chodba, koupelna se sprchou, saunou a WC, druhé samostatné WC, společenská místnost (herna), kuchyň s jídelním a obývákovým koutem a krbovými kamny, schody do patra.

1.patro: schody s druhými kamny, koupelna s vanou a WC, velká ložnice s 2x manželskou postelí a 2x samostatné ložnice s manželskou postelí + rozkládacím lůžkem.

Celkem v objektu 4x manželská postel + 2 rozkládací lůžka + 2 dětské postýlky.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Ski areály: Vrchlabí - Kněžický Express, Vrchlabí - Bubákov, Herlíkovice, Strážné, Špindlerův mlýn a Jánské lázně Černá hora.

Koupání: Vrchlabí Vejsplachy, koupaliště Valteřice, Jilemnice, Mříčná, Poniklá, Čistá, Labská přehrada, Aquapark Špindlerův Mlýn, krytý bazén v Jilemnici, krytý bazén ve Vrchlabí (dokončení zima 2022), Aquacentrum Jánské lázně.

Cyklotrasy a běžkařské trasy v okolí Vrchlabí a Špindlerova Mlýna, Zip line na Labské přehradě ve Špind. Mlýně, bobová dráha Jánské lázně i Špindlerův mlýn, Letní tubingová dráha - Mladé Buky, Stezka korunami stromů Jánské lázně, Monkey Park Špindlerům Mlýn.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 8 + 2 osob, 3 ložnice)

32000,- kčza a týden - LÉTO
38000,- kčza a týden - ZIMA
26000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
50000,- kčSILVESTR: Cena za min. 5 nocí - již obsazeno
V letní sezóně nabízíme také kratší pobyty, od minimálního počtu nocí: 3
3 noci: 18 000,-/objekt = 600,-/os/noc
4 noci: 22 000,-/objekt = 550,-/os/noc
5 nocí: 26 000,-/objekt = 520,-/os/noc
6 nocí: 30 000,-/objekt = 500,-/os/noc
7 nocí: 32 000,-/objekt = 480,-/os/noc

V průběhu jarních prázdnin je možné pobyty pouze na celý týden (od soboty do soboty) = 7 nocí = 540,- os/noc. Last-minute sleva na neobsazený termín možná - prosím volejte.

V mimo sezóně jsou možné pobyty od minimálního počtu 2 nocí.

Ceny jsou za objekt při obsazenosti 6-10 osob. Při obsazenosti 1-5 osob nabízíme individuální slevy dle dohody (podle počtu osob). V případě pobytu na více než 7 dnů nabízíme individuální slevy. A pro opakované návštěvy věrnostní slevu.

Ceny ubytování zahrnují turistické poplatky a v letní sezóně také spotřebovanou elektrickou energii. Dále jsou v ceně lůžkoviny, osušky a prostěradla do sauny, čaj, káva, dřevo na topení v krbových kamnech a pro venkovní ohniště a místní rekreační poplatky.

Cena nezahrnuje závěrečný úklid celého objektu ve výši 2 000,- Kč.

Ceny ubytování nezahrnují spotřebovanou elektrickou energii v zimní sezóně a v mimo sezóně. Ta Vám bude účtována dle skutečné spotřeby (6 Kč/kWh) a odečtená ze zaplacené kauce. V letní sezóně jsou energie v ceně.

Kauce ve výši 10 000,-/objekt bude vybrána před nástupem k pobytu. Z kauce bude odečtena skutečná spotřeba energie (v zimní sezóně, v mimo sezóně a o Velikonocíh) a případné škody na majetku. Vyúčtování bude provedeno do 5 pracovních dnů od skončení pobytu. Storno podmínky jsou definovány v nájemní smlouvě, kterou Vám bude zaslána spolu s provozním řádem a závaznou cenovou nabídkou.

Mrzí nás to, ale domácí mazlíčci na Hamrich nemohou. Pokud rádi trávíte dovolenou se svými čtyřnohými miláčky, v okolí je několik možností ubytování, kde Vás uvítají i s nimi.

Podrobné platební a ubytovací podmínky vč. smlouvy a provozního řádu Vám zašleme emailem po předchozí domluvě, kontaktujte nás prosím na email: nahamrichu@gmail.com.

Nástup na ubytování je možný nejdříve od 15 hod v den příjezdu a ukončení ubytování nejpozději v 10 hod v den odjezdu (není-li dohodnuto jinak vzhledem k nástupu dalšího pobytu).

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.
Letní sezóna: od 29.6.2024 do 31.8.2024
Zimní sezóna: od 1.1.2024 do 17.3.2024
Mimo sezóna jsou ostatní termíny kromě Velikonoc, Vánoc a Silvestra.

Kontakty - Chalupa Na Hamrichu

Adresa chalupy: Bucharova 64

 
Volejte každý den nejlépe mezi 8:00 a 20:00 prosím, děkujeme.
Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
+420 720 964 798
Web:
www.dumvkrkonosich.cz

Chalupa Na Hamrichu - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Na Hamrichu.

Chata Herličky
Chata Herlíkovice, Hořejší Vrchlabí 405Chata Herličky 1Chata Herličky 2Chata Herličky 3

Chata je po rozsáhlé rekonstrukci. Ideální pro partu kamarádů, přátel, skupinky lidí i pro rodiny s dětmi. pro ty, kteří chtějí trávit společné zážitky spolu. Chata... zobrazit detail

Nová chaloupka
Chalupa Strážné, Strážné 220Nová chaloupka 1Nová chaloupka 2Nová chaloupka 3

Chaloupka se nachází v klidné části obce Strážné. Dostavěna byla roku 12/2020.V okolí najdete jak turistické a cyklo trasy v létě, tak běžkařské tratě v zimě.... zobrazit detail

Lesácká chalupa
Chalupa Strážné, Strážné 29, 543 52 StrážnéLesácká chalupa 1Lesácká chalupa 2Lesácká chalupa 3

Lesácká chalupa se nachází v centru krkonošské obce Strážné přímo vedle hlavní sjezdovky s jedinečným výhledem na Černou horu. Lokalita je ideální pro vyznavače sportovních aktivit... zobrazit detail

Chalupa u Břízek
Chalupa Dolní Branná, Dolní Branná 100Chalupa u Břízek 1Chalupa u Břízek 2Chalupa u Břízek 3

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat do naší nově zrekonstruované poloroubené chalupy v Krkonoších. Chalupa se nachází v malebné obci Dolní Branná, na hlavní tepně mezi... zobrazit detail

Chalupa Tomášek
Chalupa Dolní Dvůr, Dolní Dvůr ev. č. 154Chalupa Tomášek 1Chalupa Tomášek 2Chalupa Tomášek 3

Chalupa Tomášek se nachází v samém srdci Krkonoš, v klidném prostředí obklopené lesy. Chalupa nabízí ubytování v pěti pokojích, kdy velkou výhodou je, že každý pokoj... zobrazit detail

Chalupa Šárka
Chalupa Dolní Dvůr, Dolní Dvůr 54Chalupa Šárka 1Chalupa Šárka 2Chalupa Šárka 3

Zveme vás do naší roubené chaloupky Šárka, která na vás dýchne příjemným prostředím, pohodou a útulným pokoji. Chalupa se nachází v malebné obci Dolní Dvůr v... zobrazit detail

Chalupa Solunka
Chalupa Labská, Labská 61Chalupa Solunka 1Chalupa Solunka 2Chalupa Solunka 3

Chalupa SOLUNKA je krásná poloroubená horská chalupa, ve které na Vás dýchne ta správná původní horská atmosféra. Nachází se napůl cesty mezi Herlíkovicemi (5 min. )... zobrazit detail

Chalupa k pronájmu
Chalupa Horní Branná, Horní Branná 162Chalupa k pronájmu 1Chalupa k pronájmu 2Chalupa k pronájmu 3

Chalupa, postavená v roce 1794 se nachází v nádherném, idylickém prostředí v Podkrkonoší. Atmosféru pravé "babičkovské" chaloupky doplňují kachlová kamna,... zobrazit detail

Roubená Villa
Chalupa Vrchlabí, Kolmá 493Roubená Villa 1Roubená Villa 2Roubená Villa 3

Roubenka Villa 6 se nachází v klidné části Vrchlabí, zvané Harta. Tato lokalita Vám nabídne, klidnou dovolenou s výhledem na panoramata Krkonoš, pole a lesy. Roubenka... zobrazit detail

Chata Zrcadlovka
Chata Benecko, Mrklov 60, BeneckoChata Zrcadlovka 1Chata Zrcadlovka 2Chata Zrcadlovka 3

Chata Zrcadlovka se nachází v klidném místě u lesa na úpatí hory Žalý v nadmořské výšce 835m. n. m. na území KRNAPu. Je vhodná pro ubytování... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 902)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>