Chalupa Měňany

Pronájem v Měňanech, Měňany 87 - Chalupa, Střední Čechy

Chalupa Měňany - Měňany
Chalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - MěňanyChalupa Měňany - Měňany

Kapacita chalupy: 9 osob, 4 ložnice

Naše dva prázdninové domy se nacházejí uprostřed kopcovité krajiny Českého Krasu, na okraji malé vesnice Měňany. Pro vaše pohodlí se domy se snažíme neustále vylepšovat, v letošním roce se vyměnily kuchyně, bazény jsou obložené novou protiskluzovovou dlažbou, ve žlutém domě jsou nové luxusnější ložnice. Budeme velice rádi, pokud si z pobytu u nás budete odvážet co nejkrásnější zážitky. Díky své poloze (4 km od Karlštejna a 2 km od Koněpruských jeskyní) je ideální základnou pro prozkoumání historických památek a přírodních zajímavostí tohoto kraje. V případě, že jste větší skupinka přátel, je možné si pronajmout oba domy, celková kapacita je potom 18 osob + 2 malé děti. Každý dům stojí na vlastním oploceném pozemku se dvěma parkovacími místy. Další dvě parkovací místa jsou k dispozici před domem u komunikace. K dispozici je vám zapuštěný bazén o rozměrech 3x4m (v provozu od 10.6.do 15.9.) V celém areálu je zdarma Wifi. Každý dům má k dispozici venkovní stolní tenis s kompletním vybavením a společné hřiště na fotbal a volejbal. Na tomto hřišti je k dispozici i zapuštěná trampolína. Hřiště se nachází na vedlejším oploceném pozemku. Tenisový kurt je vzdálen 150 m a pro hosty našeho domu je použití zdarma. Golfové hřiště Karlštejn je vzdáleno 4 km. Praha je vzdálena 25 km a na první stanici metra je to přibližně 20 minut jízdy autem. Pro cyklisty je u každého domu k použití uzamykatelná kolárna pro 8 kol.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

K venkovnímu vybavení domu patří pergola se zahradním nábytkem, grill, ohniště, dětská houpačka s prolézačkou a pískoviště. Venkovní zapuštěný bazén je v provozu od června do 15.září a má rozměry 3x4 m. Kompletně vybavená kuchyně disponuje elektrickou varnou deskou, pečící a mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, kávovarem, konvicí a ledničkou. Součástí jsou tablety do myčky na počet dnů, úklidové prostředky, prostředek na mytí nádobí, houbička a dvě utěrky. V ložnici najdete žehličku, žehlící prkno a sušák na prádlo. V obývacím pokoji je plochá LED televize (80cm úhlopříčka). Dům je zabezpečen alarmem. Na vedlejším pozemku je k dispozici malé hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal a do země zapuštěná trampolína a nyní i dětský dřevěný hrad se skluzavkou. Hřiště je pouze pro hosty našich domů.

Příjezdová cesta a parkování

Dům má dvě parkovací místa na vlastním oploceném pozemku, přímo k parkovišti vede asfaltová cesta. Další 2 parkovací místa pro každý dům jsou před domem na zpevněném štěrkovém parkovišti (není za plotem).

Stravování

Obchod se základním sortimentem potravin (Jednota a Vietnamec) je ve vesnici Liteň (2 km). Zde je otevírací doba každý den do 21.00 hodin. Místní restaurace je vzdálena 200 m od domu. Nabízí ale pouze nápoje + zmrzlinu. Další restaurace s klasickou kuchyní a chutnou pizzou se nachází v Litni, nabízí i objednávku s dovozem. Nejbližší nákupní centrum je v 6 km vzdáleném Berouně.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Dům disponuje celkem 4 ložnicemi - 3 ložnicemi s obsazeností 2 osoby a jednou pro 3 osoby. V přízemí je jedna ložnice s manželskou postelí a v patře 1 ložnice s manželskou postelí a 2 ložnice s oddělenými postelemi. V té větší (20 m2) je rozkládací pohovka (červený 87,ve žlutém 88 je standartní postel pro 9 osobu). Do prvního podlaží se dostanete po unikátních staročeských mlynářských schodech.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Při příjezdu obdržíte návštěvnickou kartu Berounska s mnoha slevami a výhodami na turistické cíle i atrakce v okolí.
V této lokalitě se nabízí nepřeberné množství kulturních památek a přírodních zajímavostí. Hrady Karlštejn, Točník, Křivoklát, zámky Nižbor, Hořovice, Dobříš řeka Berounka a její údolí, Koněpruské jeskyně, Svatý Jan pod Skalou a mnoho dalších. Ve vesnici Všeradice (6 km) se narodila Magdalena Dobromila Rettigová a nyní je zde otevřena restaurace s pivovarem, kde výborně vaří. Dále doporučujeme navštívit restauraci mistra herce pana Hanáka v Nižboru na nádraží. Výborně vaří a pan Hanák je většinou přítomen.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 9 osob, 4 ložnice)

37000,- kčza a týden - LÉTO
25000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
35000,- kčSILVESTR: Cena za pobyt za Silvestr je pevná bez ohledu na počet dní.
Mimo hlavní sezonu -
2 noci - 11.000,- Kč.
3. a další noc 3500,- Kč.
Sezona 2024 - 1.7.-24.8. 37.000,- /dům/týden/max 9 osob.
24.8.-1.9. je cena 5.000,- Kč/den, minimum 3 noci.

Dům je určen pro 9 osob. Po domluvě je možné ubytovat malé dítě nad kapacitu domu.

Příplatky:
Spotřebovaná energie 8,- Kč/kWh.
Pejsek do 10 kg po domluvě. Cena 500,- Kč/pobyt do 3 nocí, 1.000,- Kč 4 - 7 nocí.
Pobytová taxa obci 40,- Kč/os nad 18 let/noc.
Dřevo není součástí pronájmu.

Součástí pobytu jsou tablety do myčky (dle počtu dní), čistící prostředek na nádobí a houbička, 2 utěrky a základní balení toaletního papíru (6 rolí), kompletní sada čistících prostředků, povlečení, osušky a ručníky.

PLATBA:
Platba probíhá ve dvou fázích. 1.část platby (50 % - nevratná záloha) musí být uhrazena nejpozději do 3 dnů od odeslání smlouvy. 2.část platby - doplatek musí uhrazena nejpozději 4 týdny před začátkem domy pronájmu. Pokud si klient objedná dům v době kratší než 5 týdnů do nástupu, je celá platba splatná okamžitě. Přesná doba splatnosti bude vždy uvedena v konkrétní smlouvě o pronájmu. V případě nedodržení těchto podmínek si pronajímatel vyhrazuje právo na okamžité zrušení platnosti smlouvy o pronájmu bez náhrady.

DEPOZIT:
Depozit je Kč 3.000,- - na dům a týden. V případě období pronájmu v době Vánoc a Nového roku se výše depozitu zvyšuje na Kč 5.000,- - . Majitel si vyhrazuje právo využít depozitu pro vyúčtování případných škod na zařízení domu, nedoplatku elektřiny, pobytového poplatku a pod. Depozit bude vrácen klientovi v bankovním převodem do 5 dnů po ukončení pobytu.

STORNO OBJEDNÁVKY:
V případě zrušení pronájmu do 35 dnů před příjezdem je storno poplatek 50 % z ceny pobytu. V případě zrušení pobytu méně než 35 dní před příjezdem je stornopoplatek 100 % z ceny pobytu.

Neposkytujeme pronájem domů za účelem jakýchkoliv oslav (rodinných, jubilejních.... ) a není možné ubytování mládežnických skupin 18 - 25 let. V případě nedodržení těchto podmínek nebudete pobyt umožněn bez nároku na vrácení částky za pobyt.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.
Hlavní sezona 1.7.-24.8. pobyt so-so / 7 nocí - 37.000,- Kč.
24.8.-1.9. je cena 5.500,- Kč/den, minimum 3 noci.

Kontakty - Chalupa Měňany

Adresa chalupy: Měňany 87

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
777 754 756
Web:
www.chalupa-berounsko.cz

Chalupa Měňany - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Měňany.

Napsat majiteli (id objektu: 1056)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>