Chalupa k pronajmutí

Pronájem v Onšově, Onšov 79 - Chalupa, Vysočina

Chalupa k pronajmutí - Onšov
Chalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - OnšovChalupa k pronajmutí - Onšov

Kapacita chalupy: 6 osob, 2 ložnice

K rekreaci nabízíme nově zrekonstruovanou chalupu a dvojgaráž pro parkování jednoho vozidla a uskladnění kol (rekonstrukce v roce 2021). Chalupa se nachází na konci malé, klidné obce Onšov v západní části Vysočiny. Obec leží nedaleko Pelhřimova a Humpolce (cca 20 km). Jižní částí obce protéká Martinický potok. Nedaleko domu (200m) se nachází menší rybník vhodný ke koupání. Pro koupání je možné využít rovněž rybník v nedalekých Martinicích (3 km) či vodní nádrž Trnávku nedaleko Červené Řečice (14 km). Další koupací vody jsou rybník v Čechticích (12 km), případně pískovna poblíž Sázavy (23 km) Pro aktivní odpočinek vás lákají okolité lesy k procházkám přírodou. Na své si přijdou i ti, kteří se zajímají o historii, například v nedalekém Želivě (13 km) či Pelhřimově. V dosahu jsou i Jihlava či Tábor (kolem 55 km). Chalupa je výbornou volbou pro rodiny s dětmi, pro milovníky turistiky, cykloturistiky či houbaření.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Obývací pokoj: sedací souprava, 2 křesla, konferenční stůl, TV stolek, TV a dvě šatní skříně.
Plně vybavená kuchyň - elektrický indukční sporák, velká lednice s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, myčka, topinkovač, sendvičovač, nádobí.
Z kuchyně je přímý vstup na terasu s posezením, grilem, slunečníkem.
V koupelně je sprchový kout, bojler na teplou vodu, umyvadlo se skříňkou, sušák na prádlo.
V obou pokojích jsou kromě postelí komody a větráky. V jednom pokoji je rovněž psací stůl.
Podlaha: dlažba (přízemí) a plovoucí podlaha (podkroví).

Příjezdová cesta a parkování

Dvojgaráž – v jedné části je možné parkovat, druhá slouží pro ukládání kol apod. Ve směru od Prahy dálniční sjezd Hořice D1 – 75 (chalupa je cca 9 km od sjezdu z dálnice) nebo dálniční sjezd Koberovice D1 – 81 (chalupa je cca 15 km od sjezdu). Parkování je možné v garáži, před garáží nebo na pozemku.

Stravování

Vlastní stravování nebo v nedalekých restauracích. Nejbližší restaurace je cca 0,4 km přímo v Onšově (Hostinec na Rynečku), další např. v Červené Řečici či Pelhřimově.
Obchod je přímo v Onšově (0,5 km) nebo v Košeticích či Pelhřimově.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Přízemí: obývací pokoj s gaučem, samostatná a plně vybavena kuchyň s jídelním koutem a přímým vstupem na terasu, prostorná předsíň, koupelna se sprchovým koutem a elektrickým bojlerem, samostatné WC.

Podkroví: 2 samostatné neprůchozí ložnice, v jedné je jedno dvojlůžko a jedno jednolůžko, ve druhé jsou tři jednolůžka.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Chalupa je situována na konci vesnice, kousek od nově zrekonstruovaného rybníka (200 m). Pro trávení volného času je možnost pěší turistiky a houbaření, jízdy na kole, koupání nebo výletů do nedalekých měst a obcí (Pelhřimov, Humpolec, Želiv, Jihlava a další).
Pelhřimov – 20 km: Muzeum Rekordů, Muzeum strašidel, Vyhlídková věž, Peklo, a další.
Humpolec – 24 km: Hrad Orlík, Muzeum A. Hrdličky s expozicí loutek, HLINÍKárium, Vyhlídková věž kostela sv. Mikuláše, Naučná stezka Březina, Skanzen Zichpil, Včelařský skanzen, Muzeum vah, Muzeum/rodiště Gustava Mahlera v Kalištích.
Poutní vrch Křemešník – 34 km: lanové centrum, kostel, křížová cesta, Větrný zámeček, rozhledna Pípalka.
Vodní dům Hulice - cca 20 km, možnost exkurze na hráz vodní nádrže Švihov (Želivka, březen - listopad) a exkurze na mosty (např. nedokončený Hitlerův most, březen - červen, září - listopad více info na https: //www. vodni - dum. cz/exkurze/).
Jihlava – 55 km: Jihlavské podzemí, ZOO, Zábavní park Robinson, Aquapark, Brána Matky Boží, Opevnění, vrch Čeřínek, Národní přírodní památka Hojkovské rašeliniště, Přírodní památka Vysoký kámen u Smrčné, Přírodní rezervace Zaječí skok a další.
Tábor – 55 km: rozhledna Babina, ZOO, poutní kostel Klokoty, Barokní zámek Měšice a mnoho dalších
Chýnovské jeskyně (35 km, u obce Dolní Hořice), přírodní koupaliště u Vyskytné a zatopený lom v Pavlově u Herálce (cca 30 km), zatopený lom v Horní Cerekvi.
Zámek Červená Řečice, Hrad v Ledči nad Sázavou + muzeum, Hrad Kámen (cca 30 km),
Možnosti přírodního koupání: Nový rybník v Onšově (200 m), Martinický rybník (3 km), přehrada Trnávka (14 km), přehrada Vřesník (16 km), Sedlická přehrada (18 km), koupaliště Humpolec - Žabák (24 km), Kouty - rybník Homole (28 km), rybník Kachlička (30 km), Hejlovský rybník (27 km.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 2 ložnice)

13 000,- kčza a týden - LÉTO
Kapacita 6 osob - 2 ložnice (v jedné je jedno dvoulůžko a jedno jednolůžko , v druhé jsou tři jednolůžka).
Letní sezóna (1. 7. – 31. 8.): Ceny za týden za celou chalupu při obsazenosti max. 4 osobami - 13 000,- Kč, každá další osoba 2 000,- Kč/týden navíc.
Storno podmínky: V případě storna pobytu více než 1 měsíc před nástupem bude vrácena celá záloha, v případě storna pobytu 1 měsíc a méně bude záloha vrácena v případě, že se podaří zajistit náhradu.
Silvestr - nepronajímáme
Vánoce - nepronajímáme
Velikonoce - nepronajímáme
Jarní prázdniny - nepronajímáme
Víkendy nepronajímáme.

Umíme zařídit platbu pomocí zaměstnaneckých benefitů jako např. Sodexo, ale jenom pťes e-hotel.cz.

Pouze týdenní pobyty (od soboty s nástupem po 15. hod. do soboty s ukončením do 10. hodiny).
Elektrická energie se hradí dle skutečné spotřeby na konci pobytu. Cena elektřina: 6 Kč/kWh (průměrný doplatek 4-členné rodiny je v létě cca 500,- Kč)
Cena vody nad 5 m³: 69 Kč/m³ (průměrná spotřeba 4-členné rodiny je do 2 m³)
- Při nástupu vybíráme vratnou zálohu ve výši 5.000,- Kč, která je vrácena na účet do 2 dní po ukončení pobytu (pokud je vše v pořádku).
- V případě rezervace se platí záloha ve výši 50% ceny pobytu do 3 dnů. Druhou polovinu ceny pobytu lze zaplatit převodem nejpozději 3 dny před příjezdem nebo v hotovosti v den při příjezdu, vyúčtování spotřeby je na konci pobytu.
- Bez domácích mazlíčků.
- Chalupa je klientovi předávána čistá a uklizená, ve stejném stavu musí být předána klientem při odjezdu, veškeré úklidové prostředky jsou k dispozici. V opačném případě má majitel právo strhnout klientovi z kauce částku 3 000,- Kč za úklid.
- Nutností jsou vlastní přezůvky.
- Ložní prádlo je možné objednat dopředu: 150 Kč/lůžko
- Možnost pronájmu kajaku a střešního držáku na střechu automobilu: 1 500 Kč/týden
- Chalupa je striktně nekuřácká.
Letní sezona: 1.7. – 31. 8.

Kontakty - Chalupa k pronajmutí

Adresa chalupy: Onšov 79

Rezervace:
napsat majiteli

Chalupa k pronajmutí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa k pronajmutí.

Napsat majiteli (id objektu: 1684)


podrobné hledání  >>