Dovolená Loučná

Pronájem v Rejhoticích, Rejhotice 64 - Chalupa, Jeseníky

Dovolená Loučná - Rejhotice
Dovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - RejhoticeDovolená Loučná - Rejhotice

Kapacita chalupy: 6 + 3 osob, 2 ložnice

Naše chalupa je NOVĚ v nabídce. Nachází se v obci Loučná nad Desnou, místní část Rejhotice č. p. 64.Je obklopena okrasnou vzrostlou zahradou cca 1.000 m² a nachází se mezi ostatními zahradami, takže je jen těžko k nalezení. Ze třech stran je hustý živý plot. To je naprosto úžasné pro absolutní odpočinek. Zahrada je oplocená, okrasná a je možné na ni zaparkovat 1 - 4 auta, popř. parkovat hned před branou. Na zahradě také naleznete hračky pro děti, pískoviště včetně hraček, trampolínu i pro dospělé :-), posezení na několika místech zahrady, potřeby pro grilování, zahradní domek pro úschovu kol, lyží apod. Na zahradě nalezněte bylinky, ovocné stromy, ostružiny, maliny apod. Uvnitř chalupy pak najdete kuchyň, jídelnu i obývací pokoj v jednom se vstupem přímo na zahradu. Nacházejí se tady dva pokoje, v patře jedno velké atrium, které slouží jako velká herna pro děti, kde najdete opravdu využití pro děti 0 - 15 let nebo je zde možnost přespat na rozkládací sedačce, v přízemí samostatné WC a koupelna s vanou a pračka. Celá chalupa je s WiFi sítí, v TV je předplacené nadstandardní využívání TV SMART, Netflix a Youtube Premium. Nafukovací vířivka je venku na terase (letní dny) a je zde i možnost letního kina - plátno a smart dataprojektor jsou k dispozici. Nafukovací hrad pro děti a nebo elektrický vyráběč bublin... Uvnitř pak akvárko s rybičkami a další akvárko se želvami, o které se můžete během pobytu starat - vše vysvětlíme. Zábava pro vaše děti. V kuchyni najdete myčku a také kávovar na zrnkovou i mletou kávu, mrazničku, základní suroviny, nádobí apod. Velkým bonusem je kojenecká voda, která teče z obecního vodovodu a její chuť si zamilujete, nemusíte sem tahat žádné vody v lahvích. Chalupa je určená pro 1 - 2 rodiny s 1 - 6 dětmi. Pokud si chcete užít relax a mít v blízkosti vše potřebné, přijeďte k nám. Budete - li mít specifická přání, ozvěte se. Pokusíme se udělat maximum pro jejich splnění.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

V domě je WiFi síť, SMART TV, rozkládací pohovka v obývacím pokoji, 2 x sedací vaky. V kuchyni veškeré nádobí, které budete potřebovat, myčka, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, lednička, kávovar DeLonghi na zrnkovou i mletou kávu, hračky pro děti i dospělé nejrůznějšího věku, deky na ven, knihy pro všechny věkové kategorie, svíčky pro užití krásných chvil... Vířivka, trampolína, letní kino (Smart dataprojektor, plátno), akvárko s rybičkami, akvárko s želvou, pískoviště, hračky na ven (tatra, bagr, sekačka, kočárek apod. ).

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na pozemku za uzamykatelnou branou.

Stravování

Vlastní stravování, do cca 150 metrů večerka, jinak cca 1.500m dobře vybavený obchod, kde mají "úplně všechno", do cca 800 metrů restaurace, bowling, sauna, masáže, sjezdovky apod.

Pokoje a ložnice na chalupě:

Na naší chalupě najdete dvě prostorné ložnice - první je v přízemí a je v ní 1 velká manželská postel a možnost přistýlky. V patře je pak další pokoj, kde jsou 2 samostatné postele a možnost 2 přistýlek na rozkládacích křeslech (vzniknou z nich matrace na zem, dobře se na tom spí). V atriu u schodiště v 1.patře je pak rozkládací sedačka - spaní pro 1 - 2 osoby - je možné ji také přesunout do ložnice v patře. V obývacím pokoji je k dispozici rozkládací pohovka spaní pro 2 osoby pro případ potřeby. K dispozici je i dětská postýlka, kterou si můžete kamkoli přenést.

Výlety, sport a zábava v okolí:

Na naši zahradě můžete relaxovat, grilovat, opékat párky, opalovat se, hrát si s dětmi na pískovišti, na houpačkách, sbírat jahody, třešně, maliny, ostružiny - dle sezóny, také bylinky, nechat pobíhat psy apod. Jakmile vyjdete ze zahrady, čekají vás krásné procházky po okolí - kolem domu jsou vedlejší cesty, na kterých můžete vzít děti na odrážedlech, kolech, v kočárku, na bruslích apod. a zvolit si dle potřeby velikost trasy - rádi poradíme. Jinak Loučná jako taková vybízí v zimě k lyžování, běžkaření, v létě pak turistika, cykloturistika, houbaření, kousek od chalupy je ranč s koňmi na vyjížďky a nebo výlety na Dlouhé Stráně, Praděd, lázně Jeseníky, papírny Velké Losiny apod., kde Vám rádi s výletem poradíme.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 + 3 osob, 2 ložnice)

20.000,- kčza a týden - LÉTO
20.000,- kčza a týden - ZIMA
14.000,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
27000,- kčSILVESTR: Středa - úterý (27. 12. 2024 - 2. 1. 2025)
Rezervace termínu
Zvolený termín si můžete nezávazně zvolit pomocí rezervačního formuláře. Poté Vám pošleme podrobné informace na Váš e-mail. Můžeme se domluvit na jakémkoli termínu a částku si odsouhlasíme.

Závaznou blokaci děláme po zaslání 50 % platby na náš účet. Provedeme závaznou blokaci termínu pobytu. Dalších 50 % se platí na účet nejpozději 20 dní před termínem nástupu.

Vratná kauce 4 000 Kč se platí na místě a bude použita na zaplacení spotřebované el. energie, v zimním období za dřevěné brikety, za rekreační poplatek místnímu MU a případné nedostatky při zpětném převzetí chalupy. Zůstatek vratné kauce bude vrácen zpět při odjezdu.

Co je v ceně
V ceně je zahrnuto užívání veškerého vybavení, které je Vám po celou dobu ubytování k dispozici, ložní prádlo, dřevo na venkovní oheň, čistící prostředky pro provedení závěrečného úklidu.

Náklady na el. energii, vytápění dřevěnýma briketama bude načtována po ukončení pobytu dle aktuální spotřeby, 1 kWh 8 Kč, balík briket 200 Kč (vystačí v zimě na 1 den).

Příjezd v daný den nejdříve v 14 hodin, přesný termín si upřesníme před příjezdem.
Odjezd v daný den do 11 hodin, přesný termín si upřesníme předem.
Ubytování provádí závěrečný úklid, pokud to nechtějí řešit, za poplatek 1.000 Kč to vyřešíme za Vás.
Po dohodě můžeme naplánovat i jiný termín, než je uveden a cenu přepočítat. Napište nám. Rádi se s Vámi dohodneme.

Storno:
STORNO PODMÍNKY ubytování
Storno poplatky se vztahují pouze na potvrzené písemné objednávky (emailem nebo dopisem a sms zprávou)
Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky, nikoliv z výše zálohové platby.
Storno musí klient, objednatel, provést písemně (emailem, dopisem, sms zprávou) a ubytovatel je povinen klienta také písemně upozornit na přijetí storna, také emailem, dopisem, sms zprávou.
Storno pobytu více jak 40 dní (včetně) před nástupem- 50 % z pobytu,
Storno pobytu 39 - 30 dní včetně před nástupem-poplatek ve výši 60%
Storno pobytu 29 - 14 dní včetně před nástupem pobytu-poplatek ve výši 80%
Storno pobytu 14 - 1 den před nástupem ubytování-poplatek ve výši 90%
V případě ,že klient nenastoupí na předem objednaný pobyt do 24 hodin od počátku rezervovaného pobytu, účtuje ubytovatel storno poplatek 100% z celkové ceny objednávky a pobyt ruší.
V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena záloha platba a dle storno podmínek, je výše zaplacené zálohy vyšší než samotné storno z celkové částky, ubytovatel vrací klientovi zpět částku převyšující storno.
Letní sezóna: 1. 7. 2023 - 30. 8. 2023
Zimní sezóna: 4. 1. 2024 - 30. 3. 2024

Kontakty - Dovolená Loučná

Adresa chalupy: Rejhotice 64

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
733 455 777

Dovolená Loučná - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Dovolená Loučná.

Chalupa Rejhotice II
Chalupa Loučná nad Desnou, Rejhotice 58Chalupa Rejhotice II 1Chalupa Rejhotice II 2Chalupa Rejhotice II 3

Nově postavená stylová chalupa s dětskou hernou v horské vesnici Loučná nad Desnou nacházející se v srdci Jesenických hor v nadmořské výšce 500m, vzdálena 4 km... zobrazit detail

Chalupa Rejhotice I
Chalupa Loučná nad Desnou, Rejhotice 57Chalupa Rejhotice I 1Chalupa Rejhotice I 2Chalupa Rejhotice I 3

Nově postavená stylová chalupa s dětskou hernou v horské vesnici Loučná nad Desnou nacházející se v srdci Jesenických hor v nadmořské výšce 500m, vzdálena 4 km... zobrazit detail

Chaloupka U Splavu
Chalupa Loučná nad Desnou, Loučná nad Desnou 15Chaloupka U Splavu 1Chaloupka U Splavu 2Chaloupka U Splavu 3

Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Chaloupka pro 4 osoby (maximáně je možno ubytovat 5 dospělých osob, 2 přistýlky pro děti Vám rádi zajistíme). V zimě uvítáte... zobrazit detail

Chalupa Loučná
Chalupa Loučná nad Desnou, Kociánov 105Chalupa Loučná 1Chalupa Loučná 2Chalupa Loučná 3

Nabízíme pro naše klienty zvýhodněnou cenu skipasu (dvoudenní 1100,- )do skiareálu Kouty nad Desnou. Nabízíme pronájem chalupy v Loučné nad Desnou až pro 12 osob. Chalupa... zobrazit detail

Prázdninový dům Pod Sedlem
Chata Loučná nad Desnou, 109Prázdninový dům Pod Sedlem 1Prázdninový dům Pod Sedlem 2Prázdninový dům Pod Sedlem 3

Jedná se o pronájem celého domu, 2 ložnice s kuchyní a obývacím pokojem. V případě potřeby lze spát i v obývacím pokoji na sedačce. U... zobrazit detail

Pronájem chalupy
Chata Loučná nad DesnouPronájem chalupy 1Pronájem chalupy 2Pronájem chalupy 3

Chalupa se nachází v údolí pod Červenohorským sedlem v klidné části obce Loučná nad Desnou mimo hlavní komunikaci v těsné blizkosti lesa. U chalupy je velká... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Chalupa Loučná nad Desnou, Filipová 13Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Prostorná rekreační chalupa je situována pod kopcem Kluč na ul. Filipová č. 13,s výhledem na pohoří Jeseníků. Pro svou kapacitu do 18osob, z toho 2 přistýlky, je vhodná pro rodiny s dětmi a... zobrazit detail

Chata Zuzana
Chata Přemyslov, Přemyslov 139Chata Zuzana 1Chata Zuzana 2Chata Zuzana 3

Chata se nachází u lesa v blízkosti lyžařských areálů Přemyslov (800m), Kouty nad Desnou(2km), Červenohorské sedlo (10km) a dalších. Objekt je volně umístěn v přírodě a... zobrazit detail

Chata Lyžař
Chata PřemyslovChata Lyžař 1Chata Lyžař 2Chata Lyžař 3

Chata je ideální pro pobyt 1 - 10 rodin nebo pro skupinu přátel. Chata má 5 samostatných apartmánů, každý s vlastním vchodem a samostatným venkovním posezením.... zobrazit detail

Chaloupka Kouty
Chata Kouty nad Desnou, Kouty nad Desnou ev. č. 142Chaloupka Kouty 1Chaloupka Kouty 2Chaloupka Kouty 3

Nabízíme k pronájmu pohádkovou chaloupku, 210 let starou roubenku, která splňuje požadavky dnešní doby. (sauna, myčka, teplá voda, WiFi a LCD televizor). Chata je umístěna v... zobrazit detail

Napsat majiteli (id objektu: 4)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>