Rekreační dům k pronajmutí

Pronájem v Lázu, Láz 31 - Chalupa, Střední Čechy

Rekreační dům k pronajmutí - Láz
Rekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - LázRekreační dům k pronajmutí - Láz

Kapacita chalupy: 6 osob, 2 ložnice

Nově zrekonstruovaný (2020) dům vhodný pro rodinnou rekreaci s udržovanou zahradou, venkovním posezením na terase s možností grilování, se nachází v malé obci Láz nedaleko města Příbrami, přímo na okraji chráněné krajinné oblasti (CHKO Brdy). Je ideálním výchozím bodem na pěší výlety, cykloturistiku a houbaření. Rekreační dům ve vzdálenosti cca 70 km od Prahy a 50 km od Plzně poskytuje ubytování pro 6 osob ve dvou ložnicích s možností dvou přistýlek. Obcí Láz vedou značené turistické stezky, cyklostezky, v zimě při sněhové nadílce můžete vyrazit na běžky.
CHKO Brdy - to je krása nedotčené české krajiny, ráj pro cyklisty a milovníky pěší turistiky. Brdské lesy jsou jedním z nejlepších míst v ČR pro sběr hub a borůvek.

napsat majiteli

Vybavení chalupy k pronájmu

Kuchyně: el. sporák s keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, lednice, topinkovač, párkovač hot - dog, kávovar, varná konvice, Sodastream, košík na houby, sušička na ovoce a houby, kompletní vybavení kuchyně (talíře, příbory... )
Obývací pokoj: rozkládací sedací souprava, multifunkční TV, přehrávač DVD, WiFi.
Ložnice, koupelna: lůžkoviny, ručníky, osušky.
Vnější vybavení: zahradní nábytek, venkovní gril, slunečník, stojan na kola.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování před objektem.

Stravování

Vlastní stravování v plně vybavené kuchyni.

Pokoje a ložnice na chalupě:

1.ložnice v podkroví s manželskou postelí + juniorské lůžko + možnost přistýlky, stojací ventilátor. Součástí je zastřešená lodžie vybavená balkonovým nábytkem.
2.ložnice v podkroví s dvojlůžkem + 2 samostatné postele + dětská postýlka + možnost přistýlky, stojací ventilátor.
Kuchyně s jídelnou + obývací pokoj v přízemí.

Výlety, sport a zábava v okolí:

VYSOKÁ - Památník A. Dvořáka, PŘÍBRAM - Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora, rekreační areál Nový rybník, ROŽMITÁL pod Třemš. - Podbrdské muzeum, Cvokařské muzeum, naučná stezka U Drtiče - Bílá skála, BŘEZNICE - zámek a park, BLATNÁ - zámek a obora, KOZEL - zámek a park, LEŠETICE - památník Vojna, VYSOKÁ PEC - vyhlídková věž Rudolfka a Řimbaba.

Ceník pronájmu chalupy (kapacita: 6 osob, 2 ložnice)

18.900,-,- kčza a týden - LÉTO
17.500,-,- kčza a týden - MIMO SEZÓNA
V CENĚ PRONÁJMU JE ZAHRNUTO: el. energie, spotřeba vody, kapsle do kávovaru (24ks/týdenní pobyt), tablety do myčky (7ks/týdenní pobyt), tablety do pračky (3ks/týdenní pobyt), lůžkoviny, ručníky, osušky, vytápění objektu a závěrečný úklid.
Rezervační záloha 50% z ceny pobytu, doplatek ceny 10 dní před příjezdem (obě platby na účet)
V CENĚ PRONÁJMU NENÍ ZAHRNUTO:
Rekreační poplatek obci 20,-Kč/os./den se hradí při příjezdu.
Cena za přistýlku: 230,-Kč/os./noc
Poplatek za psa(kočku...): 100,-Kč/den
Nástupním dnem při týdenním pobytu je sobota
CHECK IN: 15:00hod.
CHECK OUT: 10:00hod.
Letní sezóna: 15.června-15.září

Kontakty - Rekreační dům k pronajmutí

Adresa chalupy: Láz 31

Rezervace:
napsat majiteli
Telefon:
724 140 182

Rekreační dům k pronajmutí - pronájmy v okolí

Chaty a chalupy z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Rekreační dům k pronajmutí.

Napsat majiteli (id objektu: 943)

zobraz volné termíny

Volné a obsazené termíny:

napsat majiteli

podrobné hledání  >>