Chata u hradu Bouzov

Chata u hradu Bouzov

Kontakt:
mobil:
+420605990690
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
www.chataubouzova.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Chata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu BouzovChata u hradu Bouzov

CHATA U HRADU BOUZOV - rekreační ubytování:
Volné týdenní a víkendové mimosezonní pobyty 2019 Bližší na www.chataubouzova.cz

Stručný popis:
Chata se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny,v menší chatové oblasti u obce Radnice,s výhledem na okolní krajinu,údolí říčky Třebůvky a gotický hrad Bouzov.Vhodná pro rodinnou rekreaci,pro 4 až 8 osob,pronajímá se od března do prosince......

Popis:
Chata se nachází v menší chatové oblasti, na úpatí Drahanské vrchoviny u obce Radnice. Je na velmi klidném a tichém místě, mimo hlavní komunikaci. Příjezd je od Mohelnice, přes Loštice, Pavlov až do Radnice. Chata je postavena na svažitém pozemku nad lesem, na kopci zvaném Čechovec. Z okolí chaty je hezký výhled na okolní krajinu, údolí říčky Třebůvky a na gotický hrad Bouzov. Chata je zděná, obytná plocha 50 m2, pozemek 400 m2, v užívání po dostavbě od roku 1995. Místnosti sestávají z chodby, koupelny s WC, obývacího pokoje s kuchyňským koutem,nově SAT, zdarma možnost připojení k internetu WIFI(jen od května do října včetně), otevřeného schodiště, dvou ložnic v prvním patře (4 pevná lůžka, 4 přistýlky – rozkládací části soupravy), terasy a dvou balkonů. Chata je částečně podsklepena, kdy tato část sklepního prostoru slouží jako společenská místnost vybavená barem, stoly s židlemi, kulečníkem a dalším příslušenstvím k odpočinku a relaxaci. Vzhledem k umístění chaty v klidové zóně není tato určena pro pořádání večírků a oslav.

Okolí:
V okolí jsou vhodné trasy pro turistiku a cykloturistiku. Památky - hrad Bouzov/3km/, Javoříčské jeskyně/7km/, Mladečské jeskyně/15km/, Zámek Úsov/18km/, Arboretum Bílá Lhota/12km/, ZOO Sv.Kopeček u Olomouce/40km/, Muzeum v Mohelnici/10km/ a v Lošticích/8km/, termální koupaliště Velké Losiny/40km/, koupaliště v Lošticích a v Mohelnici a krytý bazén v Mohelnici. V Radnici je možné dohodnout vyjížďky na koních, k rybolovu je v okolí pstruhová říčka Třebůvka. Okolní lesy lze využít ke sběru hub.

Cena: - Mimosezona I.= 7.000,-Kč/týd. - měsíce 03.až 05.+ 10.až 12.(do 19.12.), so.-so.,    - Mimosezona II. = 8.000,-Kč, - měsíce 06.a 09., so.-so.,    - Hlavní sezóna = 10.000,-Kč/týd. - měsíce 07.a 08., JEN týdenní pobyty, so-so.,    - Vánoce = 9.000,-Kč = 19.12.-26.12., - Silvestr = 15.000,-Kč/týd. = 26.12.- 2.1.   

Cena na víkend: =3.500,-Kč JEN v mimosezoně - pobyt za tuto cenu může být i od čtvrtka do neděle   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 8 Domácí zvíře ne Kouření v objektu ne            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 1 Ložnice 2 WC 1 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 1
Dětská postýlka 0 Televizor ano Satelit ano Video ano Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ano Vnitřní krb ano Sauna ne Spol.místnost ano Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ano Zahrada velká ne Oploceno ne Krb venkovní ne Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 2                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 3 Tenis 10 Golf 10 Jízdárna 1
Krytý bazén 10 Koupaliště 10                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 3 Obchod 3 Nák.centrum 10 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 10