Selský dvůr v Zátaví u Písku

Selský dvůr v Zátaví u Písku

Kontakt:
telefon:
+420381252382
mobil:
+420605295541
e-mail:
e-mail-klikni
internet:
zatavi.wz.cz

Obsazené termíny
 Objednat pobyt  On-line
(Nezávazné objednání pobytu)

sdílet na Facebooku: Sdílet na Facebooku

Selský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískukrbgolfložniceSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u PískuSelský dvůr v Zátaví u Písku

Stručný popis :
Rekreační chalupa - bývalé selské stavení zařízené k obývání pro 7 osob se nachází v malé osadě Zátaví na řece Otavě cca 6 km od starobylého jihočeského města Písek, 102 km jihozápadně od Prahy.

Popis:
Rekreační chalupa se nachází v malé osadě Zátaví na řece Otavě cca 6 km od jihočeského města Písek.Pronajímanou část objektu tvoří obytná kuchyně, dvě ložnice, prosklená veranda, předsíň, samostatná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem (el.bojler 125 l) a s WC. Obytná kuchyně je vybavená kuchyňskou linkou, stolem a židlemi, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, pohovkou a televizí. Za kuchyní jsou dvě ložnice (3 a 4 lůžka). V zahradě (216 m2) samostatně oplocené vysokým neprůhledným plotem je možnost posezení v soukromí a grilování. Do domu je zavedena pitná voda z veřejného vodovodu. Uvedené zařízení umožňuje pohodlné ubytování pro 7 osob(max. 8 osob - 8. osoba za příplatek).

Okolí:
Zátaví je stará osada u zlatonosné řeky Otavy mezi Pískem a obcí Kestřany (vzdálenost od chalupy do Kestřan cca 2 km). V Kestřanech se nachází jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě, které navrhl známý japonský architekt Shunsuke Kato - http://www.golf-pisek.cz/ . Nedaleko chalupy (5 min chůze) teče řeka Otava, i dnes kupodivu průzračná, a blízko za humny chalupy najdete několik malebných jihočeských rybníků. Na své si zde přijdou rybáři, inline-bruslaři ocení nové hladké a málo frekventované silnice. Cyklisté a turisti využijí mimo jiné hustou síť turistických tras a lesních asfaltek v přírodním parku Písecké hory. Toto jméno patří zalesněnému hřebeni, který začíná 3 km od Zátaví a pokračuje v délce 25 km až k údolí Vltavy. Jméno \"hory\" je spojeno s hornictvím, neboť v Píseckých horách probíhala ve středověku těžba drahých kovů a později se tu lámal i kámen. Dodnes tu můžeme narazit na pozůstatky po dolování a na několik zajímavých lomů. Nechte se tedy pozvat do zdejších hlubokých lesů, kterými vede naučná stezka „Cestou drahokamů“. Dnes tu lidé hledají hlavně klid a \"cestu z města\". Příroda kolem Písku je opravdu bohatá na malebné scenérie.

Cena: 7000,- Kč - mimo sezónu do 6ti osob    8500,- Kč - letní prázdniny do 6ti osob    1000,- Kč - příplatek osoba navíc/týden   

Cena na víkend: 3500,-- 2 noci   

Celkový přehled

  Základní informace
Max.počet 7 Domácí zvíře ano Kouření v objektu ano            

  Vnitřní vybavení
Kuchyně 1 Obývací pokoj 0 Ložnice 2 WC 1 Koupelna sprcha 1 Koupelna vana 0
Dětská postýlka 1 Televizor ano Satelit ne Video ne Telefon ne Přípojka k internetu ano
Terasa ne Vnitřní krb ne Sauna ne Spol.místnost ne Cvičící místnost ne    

  Venkovní vybavení
Zahrada malá ne Zahrada velká ano Oploceno ano Krb venkovní ano Ohniště ano Gril ano
Bazén ne   Parkovacích míst 2                

  Možnosti sportu a zábavy - [km]
Běžecké lyžař.trasy 0 Cyklistické trasy 1 lyž.vlek 0 Tenis 0 Golf 2 Jízdárna 4
Krytý bazén 4 Koupaliště 1                

  Možnosti stravování a dopravy - [km]
Restaurace 2 Obchod 2 Nák.centrum 3 Autob.zastávka 1 Vlaková zast. 3